Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a gta5 pc-n?

Miért nem indul el a gta5 pc-n?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:the social club failed to load due to an incomplete installation (code 16)!

Nem tudok angolul és ezért kéne a segítség!

Köszi a válaszokat!



2015. júl. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

a szociális klub betöltése közben hiba lépett fel tökéletlen telepítés miatt (hibakód 16).


Vagy tört és szarul crackelted, vagy nem sikerült rendesen feltelepíteni. Ha eredeti rakd újra, ha tört crackeld újra, akár másik csapat crackjével.

2015. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:

Gondolom tört...

Nekem eredeti, így nem tudok nagyon segíteni ebben.

2015. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nem tört! Van egy masik gep azon is ugyan ez volt csak ott code 5 os volt! Mindent probaltam: launchert, social clubot, magát a játékot is ujra rakni de ugyan ugy ki irta a hibat! Egyebkent csak at kellett neveznem a win felh nevemet hogy ne legyen benne ékezet es ugy mar mukodott de sztem ez csak akkor valik be ha code 16 os van
2015. júl. 24. 00:59
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Ha eredeti, írj a Rockstar Support-nak.
2015. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!