Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Illegális lenne így pókerezni?...

Illegális lenne így pókerezni? (lent)

Figyelt kérdés

van 2 laptomom és 2 bankszámlám. Nekilátok PokerStarson online játszani, de úgy, hogy az egyik laptopon beregisztrálok az egyik bankszámlával, a másik laptopon pedig a másikkal. És leülök UGYANABBA a pókerszobába játszani. Tehát míg a többiek egyedül vannak, addig belőlem úgymond "kettő van" így nagyobb a nyerési esély. Hiszen ha az egyik profilomon épp rossz lapot kaptam, addig a másik még nyerő lehet.

Remélem értitek. Azt szeretném tudni, ez így megengedett-e, vagy pedig törvénybe ütközik?



2015. júl. 23. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na szerinted? :D
2015. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Segítek, 2-10 évig terjed.
2015. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom annyi eszed van, hogy ugyanazzal a nettel próbálsz belépni, az ipd alapján igen gyorsan kiszűrnek.
2015. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább szervezd be valami haverodat, hogy otthonról segítsen...
2015. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az se fog bejönni, mert igen hamar kiszűrik az összejátszásokat.
2015. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
citromost: nem azt kérdeztem, hogyan tudnak kiszűrni, tisztában vagyok vele, hogy mindez lenyomozható. De gondolom nincs annyi eszed, hogy normális választ adj a kérdésre (vagy ehelyett kussolj). Miért ne lehetne legális, ha elvileg más személy is játszhatna a bankszámlámról ugyanazon az Internet Protokol alatt?
2015. júl. 31. 21:50
 7/12 anonim válasza:
Citromos nyilván úgy értette, hogy 2 laptopod van, 2 számlád, de csak egy interneted. Így nem tudsz belépni, mert nem enged beülni ugyanahhoz az asztalhoz, ugyanazzal az IP címmel. Annyira bírom amikor a hülyék hülyéznek le valaki, csak mert nem értik miről van szó.
2015. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Senki nem hülyézett le senkit. Az meg hogy le enged ülni ugyanoda, vagy sem, szerintem függ a pókerportáltól.
2015. aug. 1. 20:55
 9/12 anonim válasza:

Idézet tőled: "De gondolom nincs annyi eszed, hogy normális választ adj a kérdésre". Ez szerintem azt jelenti, hogy lehülyézted citromost.


Nem függ a pókerportáltól, mert minden terem tiltja az ilyet. Ugyanazzal az IP címmel nem ülhetsz le ugyanahhoz az asztalhoz egyetlen teremben sem.


Szerinted a termek hülyék és te majd túljársz az eszükön, úgy, hogy még ennyit sem tudsz? A termek már mindenféle csalással találkoztak, amik egykor működtek, de mára már tudnak védekezni ellene a termek.

2015. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván te vagy az első agyas, akinek az eszébe jut, csilliomos leszel a taktikáddal, egészen bizonyos.
2015. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!