Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends mitől függ...

League of Legends mitől függ a vizsgált fájlok mennyisége?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a frissítéseknél a vizsgált fájlok mennyisége mitől függ? Nekem egy gyenge konfigurációm van (a játék a legalacsonyabb fokozaton 20 FPS-el megy), és a fájlok mennyisége 50 000 alatt nem áll meg. Az ismerősöknek meg ennek a töredéke. Ez hogy működik? Mert az okés, hogy nekem lassabb (sokkal), de hogy több fájl legyen nekem. Arra gondoltam, hogy ezt az adatot csak úgy kiírja és nem valós, de annak meg nem lenne értelme. Szóval, ez hogy működik?

#frissítés #League of Legends #vizsgált fájlok mennyisége
2015. júl. 24. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi tartalom van. Jelenleg úgy 30-40 ezer fájlból épül fel a játék, ezeket egyesével mind végig pörgeti.
2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 m3zga válasza:
Ha neked 50 ezer fájl van, azt javaslom, hogy rakd újra a játékot. Lehet vannak régebbi adatok, amik már nem kellenek. Tudom hogy lassú de egy estére berakod aztán jó lesz ... legalábbis nekem kevesebb lett amikor újraraktam.
2016. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jelenleg 45 ezer körül vannak a fájlok. Letörlöd az egészet mappástul, majd újra felrakod, otthagyod egy éjszakára és jó lesz.
2016. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!