Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan PC játékokat amiknek jó a grafikája (de nem brutál fullos xd) és élvezhető?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gépünk viszonylag jó! Lány vagyok szóval horror játékokat pls ne xd ! Valami olyat keresnék mint pl. a Mirror's Edge, vagy a Tomb Raider!Ezeket imádtam!! Assasins Creedet is ismerem de az nem tudom, annyira nem jött be! Nem feltétlen kötelező Mirror's Edgeshez vagy Tomb Raiderhez hasonlókat írni csak valami jó kis PC játékot szeretnék! :DD ( Nem ilyen kis felülnézetes izére gondolok!) Előre is köszönöm szépen! :))

2015. júl. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Prince of Persia (2008)
2015. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ismerem szintén nem jön be ://
2015. júl. 24. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ennyi támponttal bármit is ajánlani.


Barátnőm szereti a Dragon Age-t, Kingdoms of Amalur-t, Kings Bounty-t, Dino D-Day-t.

2015. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem minden a grafika.


Amúgy a Dragon Age-t ne hagyd ki, szerintem nagyon jó játék (2009)

Overlod I-II


Egyébként mondhatnál valami támpontot, így nem a legjobb ötletelni.

2015. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát pl. imádom még a simset is! Tehát ilyen szimulációs is lehet! Vagy "mászkálós"... ami alatt azt értem hogy ugrálni kell épületeken stb... :)
2015. júl. 24. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Singles 1-2
2015. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!