Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tört SimCity 4 Deluxe játékban...

Tört SimCity 4 Deluxe játékban hogyan mentsem el a városom?

Figyelt kérdés
Letöltöttem,felraktam,játszottam,mentettem...ja nem, elmenteni már nem sikerült mert azt írja hogy hiba mentés közben. Nem csak a várost de a létrehozott régiókat sem hajlandó elmenteni. Gondoltam ok, biztos a felhőbe akar menteni. Beállítást viszont nem találtam rá hogy lehet ezt átállítani,pedig elvileg megoldható hogy a gépre mentsen. Gondoltam akkor valami kamu regeléssel megoldom de ott olyan kötelező adatokat kért amiket nem volt kedvem megadni. Esetleg valami tipp hogy hogyan menthetnék a gépre? A válaszokat előre is köszi. Még annyit hogy a "Vedd meg!,,-et kommentelők és társaik inkább hagyják figyelmen kívül ezt a kérdést ha csak ezt akarják ide írni mert egy ilyen játékért én nem adnék ki pénzt.

2015. júl. 24. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor a SimCity 4 készült még nem voltak felhő alapú mentések. Jobb klikk rajta és próbáld meg rendszergazdaként futtatni, lehet hogy az a gond, hogy nem tud a könyvtárába írni.


Vagy próbáld ki a Cities: Skylines-t, van olyan jó mint a SC4.

2015. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a rendszergazda dolog bejött. Köszi a tippet. hogy őszinte legyek a játék borzalmas. Csúnya a grafikája, képtelen vagyok átlátni a logikáját. Hiába követem az idétlen szabályait még akkor sem úgy mennek a dolgok ahogy kellene.

Én nem számítottam rá hogy egy nap alatt megutálom. :D

Inkább kipróbálom a Cities: Skylines-t amt írtál. Ja és ment a like ;)

2015. júl. 24. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!