Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is jóval rosszabb...

Szerintetek is jóval rosszabb lett a Sims4, mint a 2. és a 3. része?

Figyelt kérdés
Nekem olyan mintha az előző két rész lebutított változata lenne. Nincs medencézes,nem lehet ruhákat vásárolni. Azt Hallottam, hogy ez a játék azért lesz jobb a korábbiaktól, mert élethűek lesznek. Na már most, ha csak egy ruhájuk van az miről élethű?! Arról nem is beszélve, hogy Állítólag csecsemő sincs. (Idáig még nem jutottam el a játékban) Ezek szerint kisgyereket szülnek? Ez is marha élethűve sikeredett. Úgy érzem, hogy kidobtam az ablakon 12 ezer forintot.

2015. júl. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

- Van medence.

- Van csecsemő, tipegő nincs.

- 5 féle ruhát állíthatsz be kategóriánként, játék közben is változtathatod.

2015. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz én még csak a Sims 1-el játszottam, de ez nem azért van, mert mindezeket, amiket felsoroltál, csak a Sims 4 kiegészítőiben adják ki? Mihez hasonlítod most ezt? A Sims 2 vagy 3 alap játékához, vagy azok kiegészítőivel együtt? Ha a 2-3 alap játékában benne vannak ezek, de a 4-ben nincs, akkor nem szóltam semmit. Ettől függetlenül ezeket még mindig csak kiegészítőkben fogják valószínűleg kiadni.
2015. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor hogy ha a 4-ben is van (1. válaszoló), akkor tényleg nem szóltam semmit
2015. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Medence van, de nem lehet fürdeni.Gondolom csomó pénzért meg kell venni hozzá a kiegészítő lemezeket.
2015. júl. 25. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Van medence amiben fürdeni is lehet, letöltötted egyáltalán a frissítéseket? Mert abban van sok dolog. Amúgy meg jobb lesz a Sims 4 ha már lesz hozzá több kiegészítő. A Sims 2, 3 is vacak volt mikor még semmi nem volt hozzá, az alapjáték magában mindig vacak.
2015. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Sims 4 nek a legnagyobb hibája szerintem, hogy nincs story módja a szomszédaidnak, ők nem keresnek kapcsolatokat maguktól nem élnek, velük nem történik semmi csak meghalnak.
2015. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A medence, amiben nem lehet fürdeni" az egy szökőkút... :D


(1. voltam)

2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!