Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogyan tudnék...

Minecraftban hogyan tudnék együtt játszani valakivel?

Figyelt kérdés

Már próbáltam szervert csinálni Hamachival és anélkül is, de egyik se akart igazán működni.

Ha valaki tud segíteni ebben, az írna privátot?



2015. júl. 25. 18:43
 1/3 LaTueur ***** válasza:
Én.
2015. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudod hogy ugye megnyitod azt a pályát amin szeretnél játszani, nyomsz egy ESC-t és ott van hogy ki nyitás LAN-ra!

Ezzel csak úgy tudsz játszani hogy pl: a barátodnak van egy laptopja és rád csatlakozik.

Ehez a feltételek: meg egyezzen a verzió ( pl. neked 1.8.1-es van akkor neki is az legyen), akkor iktasd ki a tűzfaladat ( ha nem találja a laptop, illetve nem tud csatlakozni).

Nekem nem mindig sikerült megcsinálni ezt a LAN-os

szervert így leszedtem egy bukkit szervert.

A bukkit szervert szedd le ha nem jó LAN-osan, A bukittban is tudsz pályákat rakni.

2015. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de nem úgy szoktam játszani, hogy mellettem van valaki. Inkább a skype-os módszert preferálom. De azért köszi a választ! :)
2015. júl. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!