Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok?

Milyen játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Witcher 3. Skyrim, TWD game, GTA 5, már kijátszottam. Jó grafia, történet érdekel. Lehet fantasy is vagy sci-fi. Játékidő azért ne legyen túl sok.

2015. júl. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha érdekel a Sci-fi akkor, Mass Effect 1-2-3 mindenképp, esetleg Fallout 3,Fallout: New Vegas, The witcher többi része ( a régebbiekhez is van hd texture pack, vagy enb), Dragon Age, Neverwinter Nights , Divinity: Original Sin, Gothic sorozat, vagy a Risen sorozat, Van Helsing, Dark Souls, S.T.A.L.K.E.R. sorozat, Metro 2033, Metro: Last Light, Blades of Time, assassin's creed-ek,
2015. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Assassin's creed már nagyon hype véleményem szerint az 1. illetve a 2. része jó de utána már játszhatatlan számomra.

Witcher 1-2. foltest király története nem érdekel, (könyveket + a 3. rész nekem elegendő volt, Geralt már nálam megkapta a befejezést.)

Metro, S.T.A.L.K.E.R. nem az én világom.

Dark soul idegesít túl sok a referencia, hasonlóság a kedvenc mangámhoz a Berserkhez képest. ( + elég nehéz kijátszani )

Mass effect már régóta gondolkodom, hogy belekezdjek-e. Nem hallottam túl sok jó véleményt a 3. részéről és nem hiszem hogy van időm kijátszani egy trilógiát.


A legújabb Tomb raideren gondolkodom, illetve a Falout még ami még felkeltette az érdeklődésemet.

Köszi a válaszod.

2015. júl. 25. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a Mass effectet az 1-től, de tényleg jó és a történet is hihető, de persze nem igaz de olyan meggyőző, hogy simán beleéled magad.

A Fallout 3 meg alap.

2015. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Batman Arkham sorozat (egyenlőre a Knight kivételével, ha PC-s vagy)

-L.A. Noire

-Mafia 2 (az első rész is ajánlott, ha nem vagy grafika b*zi)

-Alan Wake

-Saints Row The Third + IV

-Metro 2033 + Last Light (mondjuk nekem nem annyira jöttek be a hangulatot leszámítva)

-Bioshock trilógia

-Max Payne 3 (itt is érdemes kipróbálni a régebbi részeket is)

-GTA IV + DLC-k (bár gondolom ha a V megvan akkor ez is)

-The Saboteur

-Fallout 3 + New Vegas (grafikailag nem ütnek akkorát, de a világ és a történet nagyon ott vannak)

-Dead Island játékok (de csak ha van co-op partnered, mert egyedül unalmasak)


Kb most ennyi jutott eszembe, de még reggelig lehetne sorolni, nézz körűl a Steam kínálatában.

2015. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mass Effect sorozat

Dragon Age sorozat

Final Fantasy sorozat

Dark Souls sorozat

Fallout 3

Gothic sorozat

Deus Ex

2015. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!