Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 4 a megjelenés után...

A Fallout 4 a megjelenés után hány nappal lesz elérhető a nyíregyházi MediaMarktban?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, de a megjelenés után minnél hamarabb meg akarom venni, de nem tudom, hogy hány napig tart, hogy ideérjen pont nyíregyházára.

Szerintetek mennyit várjak? Vagyis hogyha kell várni



2015. júl. 25. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Mégis honnan tudnánk szerinted? Ráadásul nem mindegy, hogy adott esetben 1-2 napot vársz? A steam mire jó szerinted? Idióta.
2015. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

<-- nem gondoltam, hogy percre pontosan

Egyszerűen csak arra vagyok kívánxsi, hogy ti hány napot várnátok, amíg biztos, hogy lesz.

2015. júl. 25. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyit, mert épeszű ember steamen veszi.
2015. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Dobozosan veszem és kész.

Egyébként idióta volt az anyád, hogy megtartott.

2015. júl. 26. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyed, szerinted hol érdekel? A jövőbe továbbra sem lát senki.
2015. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3: Ez utóbbival vitatkoznék, mert idehaza a dobozos játékok sokkal olcsóbbak a megjelenéskor, mint Steamen. Witcher 3: 12990 Ft vs. 60 euró. The Crew: 8990 Ft vs. 60 euró. GTA V...

Én sem veszek már dobozos játékot, de Magyarországon teljesen érthető alternatíva. Az más kérdés, hogy a legtöbb fiatal szerint nem is igazi játék az, amihez nincs tok meg kézikönyv.

2015. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Fallout 3-hoz adtak Survival Guide-t, és a PDF-et nem tudom a kezembe venni.
2015. júl. 26. 10:06
 8/9 zolis24 válasza:

A Fallout 4 dobozban csak perk poszter lesz elméletileg. Amúgy ha nyíregyház közelében van valahol videojáték bolt akkor rendelj előre náluk.

ha csak MM van, akkor menj be és kérdezzél meg egy dolgozót a részlegen hogy lesz-e készlet a megjelenésre.

2015. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van :) ha arra jáok megkérdezem
2015. okt. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!