Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire jó a sims 3 álomállások...

Mire jó a sims 3 álomállások kiegészítő?

Figyelt kérdés
Ezt a kiegészítőt nem annyira értem. Lehet benne állásod meg szakmád, de hogyan? És melyik város jött vele vagy ezzel nem is jött város?
2015. júl. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Van városa: Twinbrook. Ugyanúgy tudsz szakmát választani, mint munkát, csak a szakmánál te irányítod a simedet, amikor dolgozik. Pl lehetsz detektív, és neked kell irányítanod a simedet, amikor el kell mennie az ügyfélhez, valakit ki kell hallgatnia vagy megfigyelnie. A jobb oldali sormenüben lévő munkás rész is máshogy néz ki. Van ott egy vízszintes sáv, ami a teljesítményt jelzi. Ez akkor megy feljebb, ha simed a munkájával kapcsolatos dolgokat végzi (hogy mit kell csinálni, az meg van adva a sáv fölött). Ha a sáv teljesen zöld, akkor simedet előléptetik. A fizetés is más: alapból van egy heti fizetésed, amit minden esetben megkapsz, több pénzt meg a munkád teljesítése során kaphatsz (pl megoldasz egy ügyet és az ügyféltől ezért kapsz pénzt). Akkor vannak a szakmákhoz kapcsolódó épületek: tűzoltóság, tetováló- és stylistszalon. Vannak új cuccok meg ruhák is. Egyébként lehet a simed szellemvadász, tetoválóművész, stylist, tűzoltó, belsőépítész, detektív...ha van több, az most nem jut eszembe.
2015. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket eddig nem is tudtam, pedig már egy ideje megvan ez a kiegészítő. Köszönöm a választ.
2015. júl. 26. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye van az a ... menü a bal sarokban, na ott van egy olyan, hogy lecke, arra menj rá és keress olyan címkéket, ahol az álomállások ikonja van, azok kb mindent elmondanak a játékról. (#1 voltam)
2015. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm.
2015. júl. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!