Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet "okosan" játszani...

Hogy lehet "okosan" játszani Hearthstone-ba?

Figyelt kérdés
Elég casual játékos vagyok nem vagyok valami nagy profi. Bementem arénában, random össze kattintgattam egy decket amit jónak láttam. Egy magyar gyereket dobott be ellenem akit levertem. Bejelöl ismerősnek, valami ilyen brutál durva legendary rankos gyerek. Elkezdi nekem levágni a crybaby-t hogy imádja mikor a bután játszó játékosok nyernek meg bla-bla. Aztán két ilyen üzenet után letörölt a szentem. :D
2015. júl. 26. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Magic első kiadása (1994) óta játszom gyűjtögetős kártyajátékokkal, de valószínűleg a HS a legbutább az összes általam kipróbált közül. Építgetem órákig a tökéletes paklit, elkezdek játszani, remek lapokat húzok, hibátlan a stratégiám, az ellenfélnek 2 életpontja maradt, erre egymás után kijátszik 15 lapot, és egy kör alatt a 30 életpontomból marad -10. Ilyen iszonyatos véletlen-faktorral én nem akarok játszani.

Mások azt mondják, hogy pont ez a jó, hogy a gyengébb játékos is nyerhet. Szerintem meg időpocsékolás több száz órát beleölni egy játékba, ahol a random erősebb lehet, mint a pakli és a játéktudás.

2015. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hearthstone-ban fontos a strategia es a lapok erossege, kepessege,de ez egy tipikusan olyan jatek, ahogy fogalmaztak, hogy a legbenabb is nyerhet. Az utolso pillanatban is veszithetsz eppen a pakliban levo karytaid miatt! pl.: en egy baratom ellen jatszottam aki mar fel eve jatszik es nagyon profi en meg nemregiben kezdtem azt hitte konnyen lever. Letett egy 12/12-es minion es egy masik minion miatt rament meg 1/1. 6-6 eletunk volt mind a kettonknek. kinn volt egy rakat szornyem 3-5 eletuek. le polymorph-oztam a 12/12- eset es levertem.

Szoval ez tenyleg egy ilyen jatek.

De a paklin mulik szinte minden. Elvegre, ha nekem nem lett volna polymorph-om legyoz szoval ertesz:)

Szerintem a paklit erdemes a legjobbra fejleszteni, utana johet a tobbi.

Az a gyerek meg hagyjuk szint, ha erre nem jott meg ra.

Mint irtam kezdo vagyok szoval akinek nem tetszik ne harapja le a fejemxd

2016. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!