Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A rokonoméknál átmásoltam egy...

A rokonoméknál átmásoltam egy xbox-os játékot: GTA 5. Náluk rendesen megy a játék, de itt nálam azt írja ki: ALERT An online user profile is required of the game. Please sign in now. Mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

mindkét xbox ki van flashelve


a GTA 5-öt pendrive-ra másoltam át és arról is indítom el (hasonlóan a rokonomhoz


A hibát változatlanul kiírja akár be vagyok jelentkezve, akár nem.



2015. júl. 27. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem merem rákötni a netre, mert az xbox flash-elt. Lehet, ha ráteszem a netre automatikusan update-eli önmagát és akkor jó nagy szarban lennék, mert akkor el kellene vinni megint a csávóhoz, aki ki fashelte.
2015. júl. 27. 09:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek : "flashelt" konzolon az online rész ki van lőve.Ezért is lehet kalóz verziót használni,de csak multit,mivel így lövik ki teljesen a védelmet,hisz online-ba ellenőrzi a konzol és javítja ha hibás.

NCORE-n fent van,töltsd le onnan.

Mert nem úgy van,hogy csak átmásolom spreengdhoodolni ,meg roaming warzentelni is kell...

2015. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan megéri ez a sok kínlódás?
2015. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kezdésnek : "flashelt" konzolon az online rész ki van lőve.: Kérlek szépen mond meg mi az a SYSTEM LINK!


Ezért is lehet kalóz verziót használni, de csak multit, mivel így lövik ki teljesen a védelmet, hisz online-ba ellenőrzi a konzol és javítja ha hibás.: Ezzel azt akarod mondani, ha rákötöm a netre, akkor vége?


NCORE-n fent van,töltsd le onnan.: Ezt a verziót a rokonomék töltötték le NCORE-ról.

2015. júl. 27. 09:57
 5/5 A kérdező kommentje:
+ nincs NCORE accountom
2015. júl. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!