Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 max 45 FPS?

Crysis 3 max 45 FPS?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Szóval a következő a helyzet, adott egy konfig:

GeForce GT440 1 GB VGA

Phenom II X4 B50 3.2 GHz CPU

8 GB 1333 MHz RAM

Többi gondolom nem lényeges.

Az van, hogy totál mindent ami létezett az nVidia Vezérlőpultban illetve a játékban, azt a maxra húztam, ekkor megvolt az eredménye, 5 FPS :'D

Aztán levittem totál mindent mindenhol a max teljesítményre, full teljesítmény a VGA és a Game beállításaiban is. 45 FPS, bár még szép volt a grafika így is, nem tudom miért, nem volt nagy különbség.

Ekkor a VGA azaz az NVCPL beállításai max minőségen maradtak, a játékban is, csupán az élsimítást kapcsoltam ki, plusz az árnyékokat tettem LOW ra, ekkor kb 20-25 FPS em lett, igaz ingadozva. Miért van ilyen csekély különbség a max és a min graf között? Mivel lehet javítani? Mellesleg ez VGA OC mellett volt, 1000 MHz s Memo t megemeltem 1300 ra, 810 MHz s Core freq t 880 MHz ra.

A három különböző beállítást ismét lecsekkoltam külön-külön, de úgy hogy a CPU magonkénti 3.2 GHz jét megemeltem 3.6 GHz re, 1.3 V feszkóját 1.4 re, a gép mindvégig stabilan dolgozott.

Az volt a poén, a CPU frekijét hiába emeltem vagy csökkentettem, egy megkövesedett árva FPS t sem nyertem. Ez jelentheti azt hogy itt csupán a VGA a ludas és a CPU tól többet is várhatok 1 jobb VGA mellett? Mert ebben az esetben lecserélném a VGA t.

Válaszokat előre is köszi ;)


2015. júl. 27. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyenge a vodeokartya.
2015. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!