Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor barátot szeretnék...

Amikor barátot szeretnék felvenni, akkor miért írja ki hogy megtelt a barátlistája, amikor csak hat ismerőse van, és engem se tudnak felvenni e miatt a probléma miatt, amikor nekem csak nyolc ismerősöm van?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol?
2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, át kellet fogalmaznom a kérdést és kihagytam hogy steam-en szeretnék barátot felvenni.
2015. júl. 27. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy steam szinted. Ezt a leggyorsabban új játékok vásárlásával és kitűző készítésével növelheted.

Kis szinten alig lehet pár barátod, majd minden új steam szint után kapsz +5 helyet.

Nekem pl jelenleg 50 barátom lehet.

2015. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de én töröltem egy ismerőst, és amikor vissza szeretném venni, akkor azt mondja, hogy a barátlistája megtelt (6 ismerőse van, és 1. szintű).
2015. júl. 28. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es szinten alapból 5 ismerőse lehetne. Nyomja fel 2-es re az accot és akkor lehet 10 ismerőse.
2015. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem 0. szintnél lehet öt ismerősöd. Én is 0-ás vagyok, de nekem valamiért 8 ismerősöm van.
2015. aug. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!