Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben két adc...

Vízilabdás srác kérdése:

League of legendsben két adc közül nem tudok választani dravent vagy quinnt vegyem meg?

Figyelt kérdés
ha van más jo adc akkor azt is mondhatjátok előre is köszönöm .

2015. júl. 27. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Draven egyértelműen. Manapság Quinnt inkább topra vinném mint ADCnek.
2015. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Draven hihetetlen nagy sebzést tud okozni a Q-jának köszönhetően.Quinn jó 1v1-re és egy erős CC-je van a Q Blind-ja és még mozgékony is ultival.

Én preferálom a mozgékonyságot egy adc-nél.

2015. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Chessbase válasza:
Ha mozgékonyságnál tartunk akkor kalista :D :D De amúgy jobban jársz egy erős Dravennel.
2015. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kalista mar meg van zsakbamacskabol
2015. júl. 28. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon játékstílustól függ, hogy melyik lesz neked a jobb.


Draven alapvetően tényleg nagyon brutál, jó vele snowballozni is, nem igényel nagy feedet, hogy late-re jó legyen. Tipikusan az a hős, aki ellen ha játszol, minél hamarabb finishelni kell a meccset, különben feltáposodik és vesztettetek gg. Van egy spellje, amiből kap speedet, ugyan nem sokat és nem is sokáig, de bőven jó arra, hogy skillshotokat dodgeolj vele. Escape spellje maga nincsen, ezért egy gank miatt nagyon hátraszorulhatnak.

Quinn viszont igényli elég rendesen a feedet, különben nem lesz jó a dmg output. A mobilitása tényleg jó, de az attack range-je maga (szerintem) túl kicsi, és sokat kell vele spellezni. Az ulti meg a blind plusz pont.


Szerintem mindkettő jó vásár.

2015. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!