Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszott a Life is Strange...

Aki játszott a Life is Strange legújabb részével, annak mi a véleménye a végéről? (spoiler veszély)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a rész befejezéséről?

2015. júl. 28. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
3. vagy már a 4.?
2015. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kijött a 4. rész is!
2015. júl. 28. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de még nagyon új és gondoltam biztosra megyek, hogy arról beszélsz e:) Izgatottan várom, de sajnos én még csak a 3.at játszom (tudom le vagyok maradva:D) Megyek is vissza még ma be akarom fejezni:3
2015. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon sok dolog fog benne történni, és kíváncsi vagyok majd a véleményedre!
2015. júl. 28. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még ma elkezdem, ha befejezi a Steam a letöltést valahára x) Hosszú volt végigjátszani a 4. epizódot?


Alig várom... a 3. nagyon meglepett, el se tudom képzelni, mi lesz ezek után. Az előzetes nagyon semmitmondó volt...


Ráadásul idáig ez a legnagyobb, letöltés méretre, szóval képzelem, tartalmas lesz.

2015. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most fejeztem be.

SPOILER

Amikor Max-be beleszúrták a tűt, akkor már tudtam h J. lesz az:) Chloe-t meg majd tuti azzal a képpel tudjuk visszahozni, amit Warren csinált magáról és Max-ről :)

2015. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Spoiler:

Én nem teljesen tudtam kivenni hogy most Chloet hol találták el, mert nekem úgy tűnt mintha mellkason találta volna el, de szerintem így is meghalt! Másodsora :(((! Pedig egyik kedvenc karakterem! De a kövi részre nagyon kíváncsi leszek! Warren képére meg én is gondoltam!

Spoiler vége

2015. júl. 29. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.


SPOILER


Hát... nagyon, nagyon meglepett.


Nem számítottam J.-re a végén, bár... meh, nem. Nem tudom már, mit gondoljak :D Az egész játék elég zavaros. Most akkor ő is Prescott-rokon lehet? Vagy csak valami más okból játszik közre? Mindig a legártatlanabbnak tűnő alak a hunyó :D Én eleinte Samuelre gyanakodtam, hogy köze lehet hozzá.


Ami Rachelt illeti... nem ért különösebben váratlanul, de az új események után összességében azt hiszem, elképesztően durva a történet, álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen méreteket ölt abszurditás terén, illetve hogy ilyen irányba megy el az egész...


Egyébként, nekem is úgy tűnt, hogy Chloe-t mellkason találták el, de aztán a földön fekve a homloka tűnik sebesnek, szóval passz.


SPOILER VÉGE


Most már biztosra kijelenthetem, hogy ez a játék volt az egyik legérdemlegesebb vásárlásom Steamen :D

2015. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

SPOILER

Nekem is tetszett, én is sejtettem, hogy J benne van a dologban rendesen, és szerintem C fejbetalálták! :) Mondjuk nekem a harmadik rész jobban bejött.

2015. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na első voltam, végre visszatértem a 4. végigjátszása után:D Hű! Én nem számítottam Jeffersonra, túl naiv vagyok az ilyenekhez. Viszont biztos vagyok benne, hogy Cloet homlokon lőtték, akikor eldőlt látszott a kis pont a homlokán, aztán a vértócsa is onnan jött. És igen, szerintem is a Warrenes fotó lesz a kulcs...legalábbis remélem:S És baromi hosszú volt, ráment az egész délutánom és estém:D De megérte:3 Izgatottan várom az 5.részt:D
2015. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!