Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud mondani egy jó wow...

Valaki tud mondani egy jó wow tört szervert?

Figyelt kérdés
Wow WOTLk szervert keresek, lehetőleg angol szerver, 10x rate körül, min 2000 player, normális szevrer, baalncolva

2015. júl. 29. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
kávét meg sütit ne vigyen az ágyba?
2015. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes , beírtam googleba ehez hasonló adatokat, és kiadott pár szervert :D Te miért nem tudom megcsinálni ugyan ezt?:D
2015. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dalaran, gamer district,
2015. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Asszem van ilyen szorzós szerverük: Warmane WoW www.warmane.com

Van szerverük WotLK-n, Catán, és még Pandarian is, mindhármat elég rendszeresen fejlesztik, frissítik, de a WotLK a legkiforrottab, mert az már 5-6 éve fut, tehát a buguok 80%-át kiszűrték :)

Jó wowozást, Ragnaros szerveren (picit kisebb, 4es szorzó, de ez még pont nem szenvedés a fejlődéshez) megtalálsz Petrokovics néven.

Ja, majdnem elfejtettem:

set realmlist logon.warmane.com


Nemzetközi szerver, magyarokat ugyanúgy találsz, sőt, még saját fórumrészünk is van :)

2015. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!