Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdekes, lebilincselő történet...

Érdekes, lebilincselő történettel rendelkező játékok PC-re?

Figyelt kérdés

Nagy rajongója voltam a Telltale Games valamennyi szériájának (TWD, Wolf Among Us, Tales from the Borderlands), valamint a Life Is Strange-nek, illetve a Witcher-sorozatból a 2-3, Skyrim megvoltak.


Tudna valaki ajánlani tartalmas, történetgazdag játékokat? A stílus sem elsődleges, vevő vagyok mindenre, ami nem horror.


A sok point & click, TWD/Life is Strange stílusú játék után valamennyire rájöttem, hogy nagyon bejönnek a félig filmként funkciónáló játékok, de ugye ezekből egyelőre leginkább a Telltale hány sokat a piacra, bár a mostani ötleteik... GoT, Minecraft nem nagyon mozgatnak meg.


Vannak végigjátszásra érdemes, érdekes játékok? Kinek mik a kedvencei, amiket kifejezetten élvezett?


Előre is köszönöm.


21/L



2015. júl. 29. 00:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csak PC jöhet szóba, egyébként, mielőtt valaki megkérdezné. A gépigény mindegy, i5-4690 + R9 290X társaságában. Nincs konzolom.
2015. júl. 29. 00:40
 2/17 anonim ***** válasza:

Dragon Age sorozat

Elég nagy nyitott világ, rengeteg beszélgetés, a történet meg a döntéseid alapján változik.


Assassins Creed 2, Brotherhood, Relevations

Ezio a bérgyilkos élete, bár ez kicsit véresebb a harcok és a gyilok miatt, de szerintem ezeknek se rossz a története.


Memoria

Point&CLick

2015. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


A Dragon Age-sorozattal már szemezgettem magam is, de nem próbáltam.


Az AC-ből kár, hogy a Ubisoft fejős tehenet csinált. Az általad említettek még jók voltak, a 2-vel és Brotherhooddal játszottam, igaz, csak részben.


A Memoriát megnézem magamnak, azért külön köszi, az indie csapatokban van valamennyi reményem... Mostanság sok jó indie cím bukkan fel.

2015. júl. 29. 00:45
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem 150 órám van a Dragon age 1-ben (és ez csak amióta eredeti van meg, előtte is simán volt vagy 300 óra).

Dragon Age inquisition-ben meg 80 óra úgy, hogy még csak egyszer játszottam végig.


Brothers - A tale of two sons

Lost Horizon

Yesterday

2015. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ugyan nem point n click, de bioshock series...igazán elgondolkodtató, izgalmas történet:) (lis, skyrim áááh^^)
2015. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek megy a zöld kéz!


A Dragon Age-sorozattal valószínűleg, közelebb megismerkedek, amint lehetőségem adódik rá x)


A Bioshock Infinite-ről hallottam, hogy jó sztorija van, bár kicsit visszatart, hogy FPS. Oh well... >.<

2015. júl. 29. 01:03
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg benne na:D
2015. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 - Tudom, hogy nem az a lényege :D Lehet, hogy beleásom magam jobban, többektől hallottam, hogy jó sztori.


Nem utasítom el teljesen az FPS-eket, azért. Nemrég a Wolfenstein: The New Order-t játszottam ki, illetve most az Old Blood van soron. Azoknak a stílusa és a története is bejön. Igaz, az FPS-része a dolognak kicsit monotonná vált, mert felfedeztem egy sablon játékmenetet benne (mész, X ellenfél felbukkan, kinyírod őket, parancsnok közelébe írsz, kivégzed, cutscene, majd ismétlés...).

2015. júl. 29. 01:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudom tudom, teljesen megértem, én se rajongok annyira az fps ekért, max ha olyan jellegű kikapcsolódás kell, de akkor meg valami story nélküli csak gyilkolászás is megteszi:D Bioshock atmoszférája is nagyon tetszett, 2 ellenségzúdulás közt lehet abban gyönyörködni:D Meg itt tényleg rendesen felépített story van:)
2015. júl. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Most jött ki a King's Quest első epizódja, elég Telltale-esre sikeredett, szerintem tetszene: [link]


A To the Moon is mindenképp megér egy próbát, a grafikája nem valami jó, de a történet annál inkább.


Nagy kedvencem DS emulátoron a Phoenix Wright-sorozat, kb félúton van a visual novel és a point & click kalandjáték között.

2015. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!