Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban hogyan/hol kezdhete...

Skyrim-ban hogyan/hol kezdhetem el a küldetést, amivel elérhetővé válnak az argóniaiak, mint házastársak/követők?

Figyelt kérdés

#Skyrim #argóniaiak
2015. júl. 29. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
[link] itt van, de ha nem tudnál angolul, akkor röviden annyi, hogy derkeethust kell keresni, darkwater passban van (nem tudom magyarul hogy fordították) és ki kell szabadítani a fogságból, ha ez megvan lehet követőd és házastársad is.
2015. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oh, értem, küszi! :) Annyit kérdeznék még, hogy ezzel csak ő válik elérhetővé, vagy ez a quest adja tovább a windhelm-i argóniaiakhoz is az utat? :D
2015. júl. 29. 14:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak ő. De mindjárt megnézem a windhelmi argonianokat hogy velük mi van:D
2015. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jól emlékeztem. Vannak windhelmben a dockoknál argonianok van is hozzájuk küldetés, de szerintem egyikkel se lesznek a követőid. Mondjuk ettől még megcsinálhatod:D
2015. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
dede, lehetnek, ez biztos, de nem találtam sehol sem értelmes leírást :D van csaj meg pasi is, egyszer marharégen megcsináltam, meg is volt a pasi, de már semmire nem emlékszem O.o
2015. júl. 29. 14:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Hmm...akkor lehetnek:D Amúgy nem egy amuletet kellett keresni az egyik feleségének? Egy nő meg egy lexikont ad és ahhoz van egy küldetés. Amúgy én is annyi leírást találtam csak, hogy a dokkon, szóval szerintem menj végig a dokkon és beszélj mindenkivel aki argonian:D
2015. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez megtörtént, de nem nagyon hajlandóak velem beszélgetni csak 1-2 szót, aztán annyi. (2 volt, mindegyikkel igyekeztem szóbaállni)

Amúgy igen, az amulettes küldi kellene, de hát elkezdeni sem tudom... és ettől mászok a falra :D

2015. júl. 29. 14:52
 8/17 anonim ***** válasza:
uuu nem ez az? [link] mármint egy másik:D de itt azt mondja kettővel lehet házasodni a végén.
2015. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ŐŐ igen, ebben a "házban" laknak az argóniaiak
2015. júl. 29. 15:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, de ez a küldetés nem jó?:D
2015. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!