Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban be lehet e tolteni...

B1nc1 kérdése:

Skyrim-ban be lehet e tolteni egy kuldetes a kezdetetol?

Figyelt kérdés

Meg elegge az elejen vagyok, eppen informaciot probalok lopni arrol hogy masok mit tudnak a sarkanyok visza tereserol. (Amikor egy kastelybe be kell menni egy rendezvenyre)

Es elegge elcsesztem, nem tudtam eszrevetlenul be osonni menekules kozben tobb ajton is ke-be mentem, aminek koszonhetoen az auto mentesek oda esnek vissza ahol mar elcsesztem....

Nem lehet valahogy a kuldetes legelejerol betolteni az egeszet? Az utolso save-et kb harom nappal ezrlott keszitettem szoval azt nem lenne vicces betolteni...



2015. júl. 30. 14:13
 1/5 Csori96 ***** válasza:
Szerintem nincs rá lehetőség, még konzol paranccsal sem. Ajánlott gyakrabban menteni, én óránként átlagban 4-szer szoktam.
2015. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de elrontani nem lehet a játékot, csináld meg így a küldetést.
2015. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat, lehet hogy bena vagyok de szerintem az adott szituacioban lehetetlen megcsinalni. Egy ajto hoz vagyok beszorulva a kastely kinti es benti resze kozott.

A kastelyon belul harom katona es egy varazslo akar megolni, mig kint kb 5 illyasz es meg annyi varazslo. Ami meg nem is lenne akkora baj de cask egy ilyat hoztam magammal semi mast... meg armort se...

Meg igy is meg tudnam csinalni, ha ki lenne jelolve, hogy hova kell mennem, de a terkepen nincs bejelolve semi se... szoval szepen szolva mely szarban vagyok....

2015. júl. 31. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
nyomd be a konzolt (0-t nyomd be) és üsd be hogy tgm (ezzel god módba kerülsz) vagy killall (ezzel megölsz mindenkit az adott helyen)
2015. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosz a commandokat :) Most orulok neki meg nem is. Orulok, hogy nem kell harom oranyi jatekot ujra jatszanom. Annak meg kevesbe, hogy valoszinuleg most mar nem fogom egyik kuldetest se tobsdzor ujraprobalni hanem inkabb a konyebb utat fogom valasztani es csalni fogok :/
2015. aug. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!