Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok ingyenes MMORPG/MMO...

Mondanátok ingyenes MMORPG/MMOFPS-t?

Figyelt kérdés
Eddig erdeti WoWon voltam viszont számomra már nem éri meg a pénzt amit elkérnek érte havi szinten és időm se lenne rá. Olyan játékot keresek ami lehetőleg ingyenes és jól leköti az embert.

2015. júl. 31. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha lenne. Én is így vagyok, nem akarok wowért fizetni mert nincs rá időm, a tört wow szar. Igazából a Tera B kategóriás a többi mmorpg meg ami jönni fog is megse közelíti endgameben a wowot.


Esetleg tegyél egy próbát a RIFT-el, olyan mint a WoW a BC idejéből, csak kissé fapadosabb. Esetleg próbáld ki a Skyforget ez jelenleg Betában van, nem rossz, de pár dolog elég idegesítő benne.

2015. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tera

Aion

Rift

Neverwinter

2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kevésbé ismert, de nagyon jó: dragon's prophet.
2015. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A felsoroltak közül mindet próbáltam már régebben. Rift harcrendszere nem igazán fogott meg Neverwinter számomra unalmas volt. Az Archeage nevű játékot néztem most, esetleg valaki játszott már vele? Ha igen mi a véleménye róla?
2015. aug. 1. 01:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tera meg a Neverwinter is jobb az archeage-nél, de neked lehet tetszeni fog.
2015. aug. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az Archeage európai kiadója úgy oldotta meg a dolgot, hogy nem lehet boldogulni, ha nem fizetsz, sosem kapsz elég pontot amivel építkezz, növényt termessz, vagy bármit megszerezz igazából. Egy próbát talán megér, szép az igaz, el lehet vele szórakozni, ez is, viszont hosszú távon kicsit unalmas és szenvedős a pay2win miatt, és néha (az elviselhetőnél gyakrabban) a "hatalmas" nyílt világ eléggé csőszerű, és láthatatlan falakba is bele lehet botlani sajnos. Próbáltam, és sajnos hamar ott is hagytam. Én is egy jó mmo-t keresek épp, így ajánlani nem sokat tudok, de ha fizetős is lehet, válaszd a Guild Wars2-t szerintem, 4000órám van benne, az megérte az árát, ha pedig ingyenes, akkor mondjuk egy Planetside2, ha nem ragaszkodsz az rpg-hez, az is egy lehetőség.
2015. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz: Nem, nem csőszerű. Vannak határai. Itt még a föld lapos :D Akkor lenne csőszerű ha csak egy irányba haladhatnál és nincs sok választási lehetőséged. Ez nem az. Hogy te órákig akarsz egy irányba menni és egyszer csak visszadob ha nagyon elkóvályogtál az nem "cső" A patron/members státusz meg kifarmolható. Ha egyszer már megvan onnan faék egyszerűségű fenntartani fizetés nélkül is (fizessenek az amcsik meg az EU régió lustái meg "bálnái"!). HA ingyenesen nyomulsz akkor az első patron macera, de anélkül is jól el lehet lenni. Nincs korlátozás mihez férhetsz hozzá.. kivéve hogy földet nem birtokolhat a hazátlan pórnép (free státuszú). :)
2015. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha már az archeage-nél tartunk, látom van itt hozzáértő, azt tudom, hogy csak patron státusszal rendelkező játékosnak lehet háza és földje, de amikor lejár a patron az elveszik vagy ha már megvan meg is marad? És hogy ne csak off legyen, a steam-be bekerült most a Tera, kicsit stabilabb ahogy észre vettem, és elég sokan mászkálnak újra a Gunner kaszt miatt, szerintem, akár abba is belenézhetnél.
2015. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Guild Wars 2-t már megvettem viszont nem volt nyerő számomra. Archeage viszont tetszik így egy kérdés maradt vele kapcsolatban: Melyik szerveren vannak a legtöbben a Magyarok?
2015. aug. 2. 06:25
 10/11 anonim ***** válasza:

A "nem lehet freeben földed" rész Archeageban úgy működik, hogy hetente adót kell fizetni (Tax certificate). Levélben érkezik a jelzés a játékban. Ha free a státuszod, akkor nem tudod kifizetni még ha megvan is a kellő certificate szám. Ha lejár a patrinod, akkor a következő fizetési felszólítástól számított két heted van. Egy hét után jön a végső levél. Ebben dupla tax van már (kétheti) +1-2 extra tax. A második hét végén felperzselik a házad/farmod. MAgát a designt ami alapján felépítheted visszakapod, de ha volt benne valami elhelyezve azt már nem. Tudsz előre is fizetni, szóval ha egyszer volt de lejáróban van a patronod, akkor előrefizethetsz pár hetet és addig nincs gond freeben sem.

Hol vannak magyarok? Mindenütt. Megtapadtunk az EU szerverek mindegyikén. :D Kyprosa, Nebe, Orchidra Aier guildekről tudok. Nebén van nyugaton egy. Keleten is volt vagy van, de róluk keveset tudok. Más kontinens. Vagy kevésbé mozognak az ellenséges földeken, vagy nem túl aktívak. Én a sokadik nemzetközi guildemben vagyok.

2015. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!