Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera >> Valaki egy Insta-ban...

Tera >> Valaki egy Insta-ban rákérdezett arra, hogy hogyan értem el a lvl 64-et lancerrel. Ezzel mire akart célozni?

Figyelt kérdés

Nagyon foglalkoztat, mert először rosszul esett, azt hittem, hogy azért mondja, mert béna vagyok, majd rögtön utána írta azt is, hogy gúnyolódás nélkül. Tehát, most már ötletem sincs, hogy ezzel mire akart célozni. Nem hinném, hogy olyan nehéz lenne elérni ezt a szintet a kaszttal, mert szoktam látni 65. szintű lancereket... arra értette, hogy béna vagyok tehát...?

(Nem akarok idiótának tűnni, szimplán csak fogalmam sincs arról, hogy mi hogy működik ott, így mindig attól tartok, hogy nem tudok valamit... és most ezzel arra következtettem, hogy valamit tényleg nem tudok)



2015. aug. 1. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
jatektol fuggetlenul ez a kerdes kb arra utal hogy benazol, kesz csoda hogy egyaltalan elerned azt a szintet...
2015. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elerted*
2015. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg erre akart célozni ^^" Köszönöm a választ.
2015. aug. 1. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég troll kérdés, de egyben értelmetlen is, mert szólóban bármelyik karaktert egy-két hét alatt fel lehet húzni maxra. Ennek inkább online versenyjátékoknál lenne értelme: "hogy tudtál feljutni a Platina ligába, ha még azt sem tudod, hogyan kell ezt vagy azt csinálni...".

De egy instában joggal várják el, hogy ismerd a karaktered, tudd a feladatod. Ha ezt nem látják, jogos a kérdésük, hogy miért akarsz egyáltalán instázni.

2015. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából, azt sem tudom mit kéne ismernem... a tank dolga, hogy magára vonja a figyelmet, és ennyit tudok, tulajdonképpen. Csak ugye ez nem nagyon sikerül, ha hihetetlen erős karakterek vannak melletted >->

Mert amúgy mi mást kell csinálnia a lancernek, amit nem tudok?

2015. aug. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!