Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó játékokat...

Torro Botond kérdése:

Tudtok mondani jó játékokat amiket érdemes letölteni?

Figyelt kérdés
Grafika nem annyira fontos de azért most nem 2004-2005 ös játékokat várok...2010től felfele szinte minden jöhet de főleg az elmúlt 3-4 év játékaira gondolok itt...olyan játékokra amik tényleg leköttek és élvezted minden percét és csak azt remélted hogy bárcsak soha nem lenne vége a sztorinak :DD...MMORPG-ket meg ha lehet hanyagoljuk.

2015. aug. 2. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem, de megvásárolhatóakat tudok.

Ja, hogy te Steamről/Originről akartad letölteni őket? Úgy mindjárt más.

2015. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A kövi kérdés meg hogy adj linket hozzá pls. :D
2015. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem steam/origines játékokra gondoltam feltétlenül...vásárlásra meg azért nem mert főképp a singleplayer érdekelne.
2015. aug. 2. 20:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Emberek egyszerűen csak szimpla játék neveket vártam...ennyire nehéz?
2015. aug. 2. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
EZ A KÉRDÉS SZOMBAT ESTE MEGVÁLASZOLÁSRA KERÜL A SUMMERSLAMEN!!!!!!!!!!!!!!! BRABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWW
2015. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

rpg jöhet? mert akkor skyrim, witcher

tps: mass effect fps: bioshock mindkettő nagyon jó sztorival

adventure: life is strange

stratégiai: starcraft, age of empires

2015. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mass Effectet első résztől érdemes kezdeni vagy ha 3 al kezdem akkor sem veszít a sokat a játékélményéből??
2015. aug. 2. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsővel, mert az egész egy történet és a döntéseid átvivődnek az egyes részekből a következőbe. És valószínűleg rohadtul nem fogod érteni, hogy mi történik:D Szóval szerintem inkább az elsőtől:)
2015. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dishonoredet próbáltad már? Mirror's Edge is jó, nem tudom mikori az mondjuk
2015. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fallout széria (avagy 3, és New Vegas mert régi nem kell) Fallout 3 2008-as de korához képeset szép, nem beszélve a nyolcvanmilliárd grafikai modról amit bele is rakhatsz, ha van időd. Ha ide jutsz akkor Nexus mod managerrel rakd fel a textúra modokat más,hogy zavaros, és nem éri meg, De enb- grafikai módosítást manuálisan kell berakni, és csak egy lehet belőe...najó ez nagyon részlet.Nagyon el lehet benne bóklászni, ajánlatos full dlc-vel letölteni, és mellékküldetéseket csinálni az ilyen típusú játékokban amiből rengeteg van és ezért lesz élvezetes, mert nem egy story, van hanem mindegyik npc-nek (KB) van egy saját története, küldetése. NeW Veagassal nem játszottam, de jó dolgokat hallani róla. ajánlom a Skyrim-et én is. A LOL egy nagyon lekötős játék, nagy (de sok esetben rossz) közösséggel, és még mindig frissítik (MOBA, nem MMORPG mert sokan képesek összetéveszteni) Hearthstone is egy jó játék, avagy még a Sims szériát ajánlom.
2015. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!