Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben sok idő...

League of Legendsben sok idő összegyűjteni az IP-t az összes championhöz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert kaptam egy accountot egy barátomtól és 121 champion van meg szóval csak egy pár darab hiányzik. Sok idő összegyűjteni ennyi championt? Mert legszívesebben egy új accountal játszanék mert totál hülye vagyok a játékhoz. Viszont ha sok idő akkor inkább játszok ezzel csak nem megyek pár hónapig rankedre.. :D
2015. aug. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Baromi sok.
2015. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg idő, akár több év is.
2015. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hű akkor szerencsés vagyok :D akkor játszok ezzel az accounttal :D köszi a válaszokat.
2015. aug. 3. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem botozz, ha tesztelgetni akarod a champokat, aztán nyiss egy új accot és azt normálisan.
2015. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem játszol 121championnal.

2. Csak pár darabbal kell megtanulni és azt tökélyre fejleszteni. Egyszerre pörgetsz mondjuk 10-et és annyi akkor főképp avval a 10-el játszol és nem avval amivel legutoljára 2hónapja játszottál egyet és akkor se jól.

3. Ott vannak minden héten a free championok.

2015. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!