Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ócsárolják az emberek...

Miért ócsárolják az emberek annyira a Metin2-t és a Metin2 szervereket? Mi a bajuk a játékkal?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Időrabló
2015. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert értelmetlen dolgokra pocsékolod az időt, ráadásul semmi hasznod sincs belőle
2015. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a többi online játéknak mivel van több értelme?
2015. aug. 3. 17:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

az, h egyszerű még is nehéz és sok időt kell belefektetni, nekem van pár videóm ami nem a legjobb minőségű de a lényege megvan


https://www.youtube.com/watch?v=pg26FF1X4n8

90 kagyló a semmiért


https://www.youtube.com/watch?v=YoDNvbLSmFY

fejlesztés, amibe török egy mennyei nyaki +9et, egy fekakör +9et, egy bőr csizma +9et, egy arany lemi +9et, egy csata és egy parti+9et.

2015. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ui, én attól eladtam a karimat 8.000 ft-ért :)
2015. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert a leghitványabb MMORPG-k egyike, és ez nem az én szubjektív véleményem, hanem tény.
2015. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És miért ez a véleményed?
2015. aug. 3. 17:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Légyszíves olvasd el még egyszer a válaszom...
2015. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a Metin-t, szerintem is elég ratyi, de nem létezik ilyen hogy " ez tény ". Ha valami működőképes, ott már nincsenek tények, csak vélemények. Legrosszabb lenne ha pl. diszfunkcionális lenne. Lehet érvelni hogy időrabló, a semmiért játszol, ez meg az, de ez már nem tény kérdése, hanem a véleményeké. Nem akarok vitába sodródni ebben a témában, mert az internet világában előfordul párszor, és már az első szótól kezdve teljesen értelmetlen. A közvélemény meg nem alakít ténnyé semmit.


És egyébként azért utálják az emberek, amiket leírtak.

2015. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor nevezhetjük közvéleménynek is ha neked úgy tetszik. Középszerű MMORPG-kkel szemben labdába sem rúghat. A legjobbaktól meg mérföldekre áll.
2015. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!