Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy számítógépes, II....

Keresek egy számítógépes, II. -vhs. Stratégiai játékot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
II. VH-s, először térképen kezdesz, pl a németekkel, '39, rákatt Lengyelo-ra, bejön egy kép, ki kell választani egy egységet, és küldhetsz oda generálist is, aki bónuszt ad a seregnek(Pl: Adolf Hitlert, vagy Rommelt stb), aztán töltés, és bejön egy új map, a harctér. Sajnos kb ennyire emlékszem a játékból, mer vagy 10 éve volt a kezembe. Ebből valaki tudja a nevét?

2015. aug. 3. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Uh, én tudom melyik ez a játék, így fejből nem, de valamelyik nap épp faterom adta, mondta is, hogy régi játék, kipróbáltam és tökéletesen illik a leírásodra, az a baj, hogy bátyám lenyúlta a lemezt, de utána nézek! YouTubon nem találtam, pedig volt róla sok videó, nem értem... De megkeresem! :)
2015. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszi, már régóta keresem, de nem találtam sehol :=/
2015. aug. 4. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem felejtettem el a kérdésed, hamarosan megtalálom! :) Rajta vagyok...
2015. aug. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Megtaláltad? Vagy a kérdező? Engem még 7 év után is kíváncsivá tett.
2022. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!