Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb fizetős...

Melyik a legjobb fizetős MMORPG a világon?

Figyelt kérdés

Még mindig a wow viszi a prímet ?

Írnátok jó mmorpg játékokat légyszíves amiket sokan játszanak ?

Előre is köszi a válaszokat.



2015. aug. 3. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

WoW az egyetlen ami még mindig fizetős, és stabilan tartja magát, nem csoda, nincs is nála összetettebb MMORPG.


Az egyik Final Fantasy Game is fizetős, és nekik is egész jól megy, de nagyon kevés player van rajta.


Most a Skyforge lett nagyon hypeolva, egész jó, de nem sajnos egy grindfest az egész.


Én ha tehetném, meg lennék hajlandó fizetni a Blizzardnak egyértelműen a WoWot választanám, még mindig stabilan a legjobb MMORPG a piacon. Pörgős és Skilles PvP, és mindenki számára élvezhető PVE.


A Wildstar lenne a második talán amit ajánlanék, az az Ősztől ingyenes lesz. Mondjuk a Wildstar egy wow clón alapjaiban, de nagyon elite játék, úgy értem nagyon nehéz, egy igazi Hardcore MMORPG. 5 hónapig játszottam vele tavaly megjelenésnél, tényleg nehéz játék tökéletes csapatmunka kell már a Party szekcióban is. Egyszer nem figyelsz oda a Boss összecsuk.

2015. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be

Final Fantasy 14 elég jó lett.

De persze ott van az Elder Scrolls Online meg a Guild Wars 2 is.

2015. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helo!


Nincs olyan hogy legjobb. Vannak nagyon rosszak atlagosak jok nagyon jok... de nincs legjobb.


Nem a WoW-al jatszanak a legtöbben.


Guild Wars 2, Eve online, Lord of the Rings online, Tera online.

2015. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én már egy jó ideje wowozok eredetin és szerintem ez a legjobb még mindig. Folyamatosan frissül, rendszeresen kerülnek be eventek. És úgy vettem észre ,hogy a játékosok is elég normálisak, többnyire jóindulatúak (ez nem vonatkozik a tört szerverekre).


De ha nem tetszik a Wow világa, illetve nem szeretnél havidíjat fizetni, akkor tudom ajánlani a Guild Wars 2 nevezetű játékot. Egyszer fizetős és nekem tetszett mikor játszottam vele, de visszahúzott a Wow világa :D.


Ha a "pay to win" mmo-k is jók akkor próbáld ki a Rift-et, Everquest II-t, SW:TOR és a Lords of the Rings Online-t. Ingyen is el lehet velük lenni, de ha komolyabb "karriert" szeretnél kiépíteni bennük párszor csengetni kell a gyártónak :D.

2015. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A WOW-on gondolkodok erősen.

Még egy 6 éve játszottam vele törtszerveren és megfogott a világa. Azóta gondolom rengeteget változott meg én se voltam valami atom játékos, de azt mondják, hogy az eredetin az ember megtanul rendesen jétszani.

2015. aug. 3. 20:21
 6/10 anonim válasza:
Én tört szerveren tanultam meg. Hát az utóbbi 6 évbe rengeteget változott. Ha jössz akkor Arathor - Alli-t vagy Ragnaros - Hordát ajánlom. Itt vannak a legtöbben magyarok.
2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4: A RIFT rossz példa, mert én még egy fillért sem költöttem rá, mégis az elérhető legjobb felszerelésben nyomom a Tier 3 raideket. A LOTRO is inkább pay to play mint pay to win, mert nem lehet erősebb felszerelést venni valós pénzért. A kiegészítők, extra szolgáltatások tényleg pénzbe kerülnek.



Az eredeti kérdésre válaszolva: bár én soha nem voltam oda érte, de a WoW-ot mondanám. Tartalmilag nem ismerek olyan MMO-t, ami versenyezhetne vele.

A Guild Wars 2 fantasztikus játék, de pont a tartalom hiányán vérzik el. Egy-két hónap alatt el lehet érni oda, hogy mindent láttál, mindent kipróbáltál, és nincs mit tenni, csak farmolni. A TERA úgyszintén.

2015. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Április-május óta van lehet goldból "fizetni" a wow havidíjat. A sima 1 hónaphoz képest +5 euróért kapsz egy WoW Tokent, amit feltehetsz AH-ra. A Token ára régiós szinten fix, de a kereslet kinálat alapján egy algoritmus változtatja az árat X percenként. wowtoken.info
2015. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A WoW a legrégebbi, legkiépítettebb, late game téren is a top1 helyen alló mmorpg és ha van rá pénzed akkor természetesen játsz az eredetivel mert megéri, stabilabb is és a játékélmény is jobb.
2015. aug. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A wow azért sikeres mert már mikor kijött is egy egyszerű játéknak számított. Ha megnézed a kor sikeres mmo-it itt nincs xp/tárgy/skill elvesztése halálkor, nagyon kiforrott volt a pvp rendszere talán 2006-2007-ig nem is volt ebben ellenfele. Viszont voltak hátulütői az instance rendszer így a kalandorok elkülönített világokban harcolhattak a gépi ellenfelek ellen, ez így eléggé rombolta a közösségi élmént.


Tegyük hozzá még azt is, hogy jól időzítettek egy nagyon jó hangulatú és történetű játéksorozatot vittek tökélyre, akkor még égett a warcraft láz mindenki szerette volna megtudni mi is lesz a szeretett karaktereikkel és népükkel egy békésebb világban és ezt becsomagolták egy addiktív nem hardcore köntösbe...

2015. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!