Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani egy jó munkahel...

Tudtok mondani egy jó munkahelyen játszható online játékot?

Figyelt kérdés
gagyi a gép és elég sok minden le van tiltva így a javát használó gamek nagy része is ki van lőve, estleg olyan ios game is jo lenne amihez nem kell net, nem freemium

2015. aug. 4. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. Excel, CAD, Word, Visual Studio.
2015. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nincs visual studio pedig programozást szívesen gyakorolnék, és call centerbe sok hülyével beszélek és borzasztóan unalmas.
2015. aug. 4. 11:08
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és az általad írt programok mind offlinek:(:(
2015. aug. 4. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom... én ilyen esetben Travian Speed 3x szerver + Klánháború kombóval próbálkoznék. Ez napi 1 órától akár 4-5 óráig felhőtlen szórakozást nyújt, és nem is feltűnő. "Old school", de a legjobb. (Khanwars is érdekes lehet, még nem próbáltam)

Ha már nagyon unod az életed, akkor [link]

+Drakensang, Maidmarian, Tanki Online, Shakes & Fidgets, meg ilyesmiket ismerek, nem tudom mi fog ezekből elfutni.


Ja, meg a Unity szerintem felmegy a böngésződre, csak nem tudom hogy a gép elbírja-e.

[link]

Ez single, de nagyon jó időrablás.


Aztán itt nézelődj, hátha van valami jó online:

[link]

2015. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!