Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Simcity 5-ben ha nincs már...

Simcity 5-ben ha nincs már helyem, területet lehet hozzá csatolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de most játszottam először életemben, nagyon leköt és annyira benépesedett a városom, hogy már semmi nem fér el! :D De szerencsére a városom "szeret" 87%. Pénzem is van bőven, csak már nem tudok hova fejleszteni/építkezni.

2015. aug. 5. 09:10
 1/6 Marcisasd válasza:

Szia! Sajnos erre nincs lehetőség :-( Próbáld meg növelni a sűrűséget, ha már azt sem lehet, akkor kénytelen leszel új várost csinálni :-( Esetleg próbáld meg a specializációkat jobban kiépíteni, de ha semmire sincs lehetőség akkor sajnos marad az új város lehetőség. Ha olyan játékot szeretnél, ahol nagyobb (SOKKAL nagyobb) területet szeretnél beépíteni akkor ajánlom a Cities Skylines-t. Steamon 28 Euro, szerintem nagyon jó játék. Ott 9-szer akkora területet építhetsz be, moddal akár 25-ször akkorát :-) De a Simcity se fullad ki itt, kezdj új várost másik specializációval :-)


Jó játékot!

2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na basszus! :D Pedig, olyan jól megépítettem, az egész városom! :D Elképzeléseim is lettek volna, hogyan fogom bővíteni! :D Az a baj, hogy 4 óra alatt (a próba verzió ennyit enged) beépítettem az egészet, pedig már a házak is jó nagy panelházak voltak... Megnézem az ajánlott játékot! :)
2015. aug. 5. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 a Cities: Skylines-nak. A városépítő játékok új királya, az SC5-öt szerintem nagyon elszúrták.
2015. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Telepítettem, sajnos a gépem azt írja ki hogy: "Ez az alkalmazás nem fut az Ön gépén"...


Gondolom vagy az a baja, hogy:

Win 10 rendszer

vagy mert

a gépigény nem megfelelő... passz


[link]

2015. aug. 5. 11:32
 5/6 Marcisasd válasza:
Ha az SC5 futott akkor biztos hogy a Cities: Skyines is futna. Nem tudom, van-e ilyen lehetőség Win10-en, de próbáld meg Win7 kompatibilitási üzemmódban futtatni (Jobb klikk a játékra-->Tulajdonságok-->Kompatibilitás-->Pipáldd be a futtatása következő kompatibilitási üzemmódbant-->Válaszd ki a Windows7-et-->Alkalmaz és kész) Ha így sem jó akkor sajnos nem tudok segíteni. Am letöltötted vagy megvetted a Cities: Skylines-t?
2015. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg van egy olyan mod, hogy Bigger Maps. Ha ezt a modot beteszed, akkor tudod a területet bővíteni.
2018. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!