Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heimerdingert megéri megvennem...

Heimerdingert megéri megvennem (bővebben lent) (lol)?

Figyelt kérdés

Eddig csak botok ellen játszottam vele, és nagyon könnyűnek tűnik. Pedig még kezdő vagyok a játékban, most vagyok csak a 20. szinten... De pvp-re nem merek menni vele, mert félek hogy iszonyatosan elvernek, és elmegy a kedvem a karaktertől. Amit ugye nem akarok, mert (botok ellen) jelenleg nagyon szeretem.

Mennyivel nehezebb más játékosok ellen vele? Megéri szerintetek megvenni és pvp-zni vele, vagy inkább tartogassam másra az rp-t, mert csalódás lenne?



2015. aug. 5. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem. A mostanában igencsak metába illő AD meele midesek ellen nagyon jó. Szuperül tudod őket poke-olni, Igazán közül egyik se tud jönni.


Ameddig ki nem próbálod emberek ellen, addig nem is tudhatod. De arra készülj fel hogy senkinek sem fog tetszeni a pick-ed. Nehezen tudsz elmenekülni, és ha kikapsz egy APs ranget, akkor nehezebb dolgod lesz. Jól kell vele helyezkedni és persze el kell döntened hogy az adott tf-ban melyik abilityt érdemes használnod.


Meg hát late-gameben sem a legerősebb, de igazából neked kell eldöntened hogy mit akarsz megvenni és mit nem :D

2015. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az earlyje egész jó, de late game-re nem épp a legjobb, amint azt már az első válaszoló is írta. Assassint jól ki lehet vele szivatni, ellenben szerintem nagyon papír, és az sem segít, hogy nincsen escape spellje. Óvatos játékstílust követel, jó hozzáértést. Kezdőknek jó, de később már valószínűleg váltanod kell egy másikra, mert nem könnyű vele carryzni, ha nincsen killed.
2015. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már egy ideje neki van a legnagyobb win rateje az összes champ közül. Topra nagyon szemét karakter melee champek ellen és ha jönnének segíteni nagy rá az esély hogy Heimer mindkettőt megöli. Érdemes vele leszedni a tophoz közeli jungle campet, ha lelehet. A tornyai miatt nem sok életet veszít, meg amúgy is nagy az alap regenje. Ez azért jó, mert hamarabb fejlődsz, mint a másik topos.
2015. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!