Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL frissítés probléma?

LoL frissítés probléma?

Figyelt kérdés
Testvéremnek, barátaimnak mind 6-7-8000 fájlt vizsgál át, nekem pedig 15-16000. Van amikor frissítés közben hiba lep fel, stb. Ezt hogy lehetne kijavítani?

#frissítés #patch #League of Legends #lol frissítés #játék frissítés
2015. aug. 5. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Helo!


Ha vegigfut a vizsgalat, akkor csinalod, amit utana szoktal. Ha hiba lep fel, es biztosan megallt- van, hogy belassul, es olyan, mintha nem frissitene -, akkor bezarod az alakot, madj ujrainditod a lol-t, es folytatja.


Ha ezek egyike se törtenik meg, akkor telejs törles es leszeded az egeszt elöröl. Ha afrissites utan különösen sok kifagyas, egyeb hiba lep fel, akkor "javitas", ha az se jo, teljes törles es leszeded, felteszed megint.

2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát az előzző válaszoló válaszát nem támogatom! Nekem is volt már ilyen problémám és én is próbáltam ujratelepíteni akkor sem ment és minim 2 órát elrontottam evel és semmit sem értem vele. Ekkor mondta a tesóm hogy patcheljem fel az EUW es szervert miutan megvan lepjke ki és patcheljem fel az EUNE es szerver és elindult. (nem tudom melyik szerveren vagy de ha máson mint én akkor ugyanígy működik). Remélem segítettem!
2015. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem arrol szol, hogy te mit tamogatsz, es mit nem, mi tetszik es mi nem En olyan megoldasi lehetöseget irtam, ami mar müködött. Az, hogy neked nem sikerült ezzel, masnak meg sikerülhet.

"...nem tamogatom!"pfff, nonszensz.

2015. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!