Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik world of warcraft...

Melyik world of warcraft szerverher érdemes csatlakozni? A legjobb szerintem egy angol lenne, ahol többen vannak, de nekem egy népesebb is megteszi, ha magyar (persze tört)

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:42
 1/4 anonim válasza:
hát szerintem a leggjob magyar tört szerver a tauri és ott legalább vannak jó sokan
2010. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja az jó szerver (volt),sztem amíg fel nem rakták a 80lvl-t azóta alig van bg (meg amugy sincs értelme) meg Northrend is elég bugos.
2010. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző kettő noob, nem tudják mit beszélnek nem kell hinned nekik

de mondjuk azért a noob is felfoghatná hogy "legjobb szerintem egy angol lenne"



kérlekszépen ez eredetileg cseh szerver de mindenki angolul beszél.. nyilvános cseteken (sayben lehet csak a /join World -ben nem lehet semmilyen más nyelven beszélni csak angolul

a játékosok száma.. hát fogalmazzunk úgy hogy jóval több az aránya mint a taurié: [link]

youtubera beírod hogy spermik wow akkor bejön róla egy csomó videó. amilyen hülye neve van annyira jó a szerver, én kezdetben nem szerettem de mivel elvesztettem előző blizzlike karimat ezért itt kezdtem újat és nem volt olyan hogy egy ember csehül elkezdett volna nekem magyarázni, mindenki angolul beszél, de vannak magyarok is a /join Magyar channelen, igaz nem sok de kedvesek


a gmek folyamatosan foglalkoznak a szeróval, a bugos questeket teljesíti neked a murky quest completer szavazási pontokért cserébe. a fővárosokban található az npc

szavazással lehet szavazási pontokat keresni


szóval ennyi, ha okos vagy idejösz ha nem taurira, ha mégis van valami eszed keresel mást ha ez nem tetszik és nem mész taurira

2010. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ember te jól vagy? legtöbb ember sperma-wow on amitt láttam max 1000 taurin meg 4k is meg van vagy több
2011. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!