Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ba hogy kerülnek bele...

Sims 3-ba hogy kerülnek bele egyedi tartalmak?

Figyelt kérdés
Mikor a sims 3-ba a vásárlás módra kattintok és azon belül arra ott a jobb oldalt és ott ki lehet választani hogy csak azokat a tárgyakat mutassa amik azzal a kiegészítővel jöttek amire ott kattintok, és ott van olyan is hogy egyedi tartalmak és ha arra kattintok akkor bejön egy csomó egyedi tartalom de kép nem csak az ára és ha rákattintok és ha le akarnám tenni a házba nem jelenik meg semmi. Pedig nem tettem bele egy egyedi tartalmat sem. Miért van ez? Mit csináljak? Hogy kerültek ezek oda?
2015. aug. 6. 10:35
 1/1 anonim válasza:
ha jól értettem, egyedi tartalmat szeretnél beletenni. Én csak egy oldalt ismerek, ahonnan le tudsz sokfélét tölteni (ingyen): rámész, hogy thesimsresource.com és ott a downloads-nál van, hogy sims3 és kiváálasztod hogy milyen jellegű dolgokat szeretnél letölteni, kiválasztasz egyet, rákattintasz hogy download, ezután megvárod amíg visszaszámol 10-től, letöltötted, ahova töltötted ott megkeresed, jobb klikk másolás, megkeresed a sims3 MAPPÁDban a downloads nevű mappát, ha benne vagy jobb klikk beillesztés, megnyitod a sims3 indítópaneljét, kattints bal oldalon a LEtöltésekre, ott megkeresed amelyiket bele szeretnéd rakni a játékba, rákattintasz 1szer, és alul ott van hogy telepítés. Ha jól csináltad, a letötéseknél ugye még ott kell lennie amit most telepítettél, és ha az állapotnál van egy ilyen letöltés jel, akkor sikerült, csak meg kell keresned pl a boltban. Remélem érthető volt :)
2015. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!