Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeleshez hasonló...

Csábításból jeleshez hasonló randijátékok, amik online is elérhetők?

Figyelt kérdés
Az a játék tetszett és kerestem mást is(mint animét nem rég néztem meg a Yosuga no Sorat,ami nagyon tetszett és miután megtudtam,hogy az is randijáték alapján készült utánakerestem de nem találtam sehol). Úgyhogy ha tudnátok mondani mást azt megköszönném. De ha esetleg lenne linketek a Yosuga no Sorához,amin keresztül le tudnám tölteni a játékot az is bőven elég lenne:"D

2015. aug. 6. 14:09
 1/2 B1nc1 ***** válasza:
Elegge bonyolult a Yosuga no Sora-t letolteni. Eloszor is Japanul kell letolteni, majd egy patch-el (amit kulon le kell tolteni) at kell patch-eltetni angolra (ami nem egy konnyu moka ha nem tudsz japanul), ja es magyar felirat nincs is.
2016. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az AnticLove-ot. Szerintem nagyon jó, érdekes és hasonló a Csábításból jeleshez azzal a különbséggel, hogy csak 1 akciópontot vesz le ha mész valahová ;)
2016. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!