Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 Világ körül telepítéséné...

Sims3 Világ körül telepítésénél elakadtam. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
azt írja, ki h frissíteni kell a Sims3 alapjátékot, meg is próbálja, de nem sikerült, azt írja ki, h a frissítés nem sikerült, a telepítés nem folytatható. Ilyenkor mit kéne tenni, eltávolítani a Sims3at, és egy frissebb verziót felrakni? De ezt nem szeretném, rengeteg adat elveszne. Köszi a segítséget.
2010. márc. 8. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a játék amivel játszol nem eredeti. Meg kéne venned, hogy jó legyen.
2010. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, nekem sem sikerül feltenni, de tudok egy tippet, amivel megőrizheted a mentéseidet, a családjaidat.

Az Electronic Arts/Sims3 mappában, azon belül az állásod mentése a Saves mappában van, az alap család mentése (ház nélkül) a Library mappában van, ha a játékban csináltál exportálást, akkor az Export mappában is vannak mentéseid. Ezeket kell kimásolnod, és ugyanide vissza az új telepítés után.

Előfordulhat, hogy miután feltetted, és nem játszottál még vele, nincsenek meg ezek a mappák, akkor csinálj egy új családot, és létre fogja hozni őket.

2010. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!