Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a 10...

Szerintetek melyik a 10 legszebb grafikájú, legjobban kinéző játék?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel manapság nagyon kevés játék érdekel, így lehet nem épp a legmodernebb és legszebb játékok lesznek a listán.


1. GTA V

2. Crysis 3

3. Life is Strange*

4. Tomb Raider (2013)

5. Mafia II

6. Metro 2033

7. GTA Vice City*


*:

Life is Strange: Bár nyilvánvalóan nem arról híres, hogy milyen élethű, és milyen kegyetlen megoldások vannak benne, engem iszonyatosan megfogott ez a festett-rajzolt világ, mivel nagyon beleillik a játék atmoszférájába. Emellett DirectX 9-re épül, és az Unreal Engine 3 motor van a játék alatt, tehát tényleg kihozták az akkori technikából amit csak lehetett.


GTA Vice City: Manapság már kifejezetten rondának tartják sokan, de mikor megjelent, nem győztük a haverokkal az állunkat keresni, annyira jó volt összhatásra. Emellett itt is igaz, hogy nagyon beleillik a játék hangulatába az a grafika. Láttam anno egy amolyan remake próbálkozást (amit végül leállítottak), ami a GTA 4-ben is használt Rage motorra épült volna, de messze nem volt olyan élvezetes szerintem.

2015. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a "szép" definíciója? A legtöbbeknek ami élethű, az szép. Nekem meg:

Dragon Crown

Muramasa: The Demon Blade

Valkyria Chronicle

Odin Blade

Okami

Beyond Good & Evil

Journey

Flower

Limbo

Machinarium

2015. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak 5 öt emelnék ki, ha azt is szabad:D

1: witcher 3

2:skyrim

3:life is strange (ezért amiért az első is írta, nagyon hangulatos, különleges és a maga nemében nagyon szép is)

4:gta5

5:bioshock (hangulat miatt szintén, nem feltétlenül csak a grafika miatt)

2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel, felőlem pixeltenger is lehet ha a játék maga élvezetes...
2015. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván mindig a kor aktuális szintjéhez érdemes ezeket mérni, és akkor a számomra a Populous 3 az etalon.
2015. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem is érdekel? De akkor miért válaszoltál a kérdésre.


Engem sem érdekel a baba-mama témakör, de nem is írok oda választ.:)

Nincs igazam?

2015. aug. 7. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak grafikáról beszélünk akkor: GTA 5 borderlands 2, COD advaced warfare, battlefield 4, forza horizon 2 (xbox 1 verzió előnyben) MOrtal kombat 10 Assassin's creed 4, Witcher 3, és már más játék nem jut eszembe. A fallout 4-et is mondanám de az még nincs kint
2015. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1.Star Citizens (még készül)

2.No Man's Sky (még készül)

3.Shadow of Modor (full grafikán)

4.GTA 5

5.Call of Duty Advenced Warfare

6.Lego Jurassic World

7.Unturned (full grafikán)

8.Minecraft (shaders moddal)

9.League of Legends

10.Space Engineers

2015. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azért a Far Cry sorozatot mindenképpen feltenném a listára. Az 1. része volt az első nagy nyitott légterű FPS. a 2-3-4 pedig a fény játékok, fák közül előcsillanó nap, éjszaka és a tűz jelenetei miatt a mai napig az egyik legjobb.


A STALKER is mérföldkő volt bizonyos tekintetekben, pléne ha felrakja az ember az ilyen irányú grafikai modokat, akkor a mai gépeket is meg tudja izasztani.

2015. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Motorfan válasza:
Engem a Call of Duty : Black Ops lll annyira megfogott, hogy sokszor néztem meg a videó címét, hátha átugrott egy valódi felvételre
2015. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!