Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják ezt a játékfajtát?

Hogy hívják ezt a játékfajtát?

Figyelt kérdés

Te döntesz, hogy mit csinálsz, és a döntéseid határozzák meg a játék végét. Ilyen pl a The walking dead és a Wolf us amoung us (nem tudom, hogy írják). Mi ennek a játék típusnak a neve? Esetleg tudtok mondani ilyen játékokat, amiket nem kell letölteni?

Előre is köszi :D



2015. aug. 7. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Adventure. És le kell tölteni ugyan, de ha tetszik ez a műfaj akkor mindenképp próbáld ki a life is stranget:)
2015. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ajánlást. Viszont játszottam már elvileg adventure kategóriájú játékokkal amikben nem tudtam meghatározni a történet menetét. Mégegyszer köszi a gyors választ :D
2015. aug. 7. 19:14
 3/14 anonim ***** válasza:
pl?:D Csak kíváncsi vagyok:D (valószínűleg úgyse ismerem:'D)
2015. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok még írni ilyesmi játékokat? :D
2015. aug. 7. 19:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Elvileg a portal 2 és az összes LEGO játék adventure. Nem biztos, de a steam kategóriákban adventure is :)
2015. aug. 7. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, az nem ilyen adventure:D (ismertem őket ezazz) Azért mert végülis a legtöbb játékban van adventure (kaland) ezért mondhatják, de azokra amik ilyen "filmszerűek" (bár filmszerű szintén lehet más típusú is pl half life, mass effect) nincs jobb szó nagyon...sajnos. Talán még az interaktív dráma, graphic adventure.
2015. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és beyond two souls, de azt is le kell tölteni.
2015. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, letöltöm, csak elég béna gépem van, azért lenne jó az online. De megoldom :D Ja és ment a zöld kéz (szeretjük a morbid mondatokat)
2015. aug. 7. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik e egyáltalán online...de ha találok, írok:D
2015. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 7. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!