Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok Star Stable online-ra...

Tudtok Star Stable online-ra kódokat írni, ami lehetőleg még működik?

Figyelt kérdés
A star stable online-ba egy pónira gyűjtök. Tudtok mondani kódokat, amik még működnek és stars coinsot ad? Rideres kód is lehet! Köszönöm a segítséget!

2015. aug. 7. 21:08
 1/5 Mester SzabolcsKAH válasza:
Benne van a nevében hogy ONLINE tehát ezeket a dolgokat valszeg pénzért adják, és nem fog kód működni. Esetleg pénzért vehető kódok de ebbe annyi nem látok bele. Hack van valószínűleg de azt neked szíved joga eldönteni hogy használni fogod-e, én nem tenném.
2015. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mester SzabolcsKAH! :)a készítők a frissítések alkalmával néha szoktak adni nekünk ún. promóciós kódokat, amiket be kell írnunk a promóciós kód fülbe, így kapunk ruhadarabot, vagy Star Coins-t :)

És én nem tudok róla, hogy lenne ilyen jelenleg :/

2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy még vannak kódok, mert egy csomó ruhám lett, mert beírtam 2-3 kódot, de stars coinsra gondoltam.
2015. aug. 12. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Mesterszabolcskah a nnevedről arra következtetek, hogy férfi nemű vagy. Akkor miért válaszolsz erre? És akkor ne válaszolj ha nem tudzs semmit. Egyébként ilyenek szoktak lenni ha még nem írtál be hogy BIRTHDAY1, BIRTHDAY2, BIRTHDAY3, HALLOWEEN2014 meg ilyesmi...
2015. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagy segítség nekem! Legalább vannak normális válszolók is,
2015. szept. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!