Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok a Dark Souls...

Ti mit gondoltok a Dark Souls - Prepare to Die Edition-ról?

Figyelt kérdés

Hetek óta azon gondolkodom hogy megszerezzem e. Olvastam rengeteg cikket, néztem játékvideókat, és ebből ítélve nagyon tetszik. Viszont nem szeretem ha valami úgy nehéz, hogy közbe sz*r. Akkor szeretem a nehézséget, ha nem olcsó és gagyi trükkökkel traktál, hanem maga a folyamat amin végigmegyek, az nehéz. Azt is gyűlölöm ha azért nehéz valami, mert 1 óráig nem ad mentést, és emiatt érzem feszültnek magam (az ilyen játékok alapból kilőve, nincs sok összefüggő időm játékra.)


Nektek hogy tetszett? Milyen típusú játékosok vagytok, és hogy álltatok neki a játéknak?


Köszönöm szépen a válaszokat, és szép napot mindenkinek.


2015. aug. 8. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve kezelhető e billentyűzettel?
2015. aug. 8. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le a demót. Vagy torrentezd le a teljes játékot, aztán ha tetszik, akkor vedd meg.
2015. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20 euró steamen, én sokallom érte. Maga a játék nagyon jó, viszont ha pc-n akarod játszani, zsákbamacskát kapsz ezért a pénzért, ugyanis iszonyat sz.rul van portolva. Le kell hozzá szedni a dsfixet és ott kell állítgatni a paramétereken, és még így sincs rá garancia hogy rendesen menni fog. Én még januárban vettem meg ( le volt árazva 5 euróra ), és akárhogy állítgattam dsfixen, sehogy sem sikerült rendesen működésre bírni ( a játék nagyon szaggat függetlenül a géped tudásától ). 35 percem van a játékban. Billentyűzettel kezelhetetlen, kontroller kell hozzá.

Ha nem sajnálsz egy kicsivel több pénzt, a Dark Souls 2 SOTFS 40 euró, rendesen optimalizálva, és billentyűzettel is rendesen játszható ( ebben 310 órám van ).

2015. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
40 euró nekem túl sok pénz egy játékra, annyiért nem veszek meg semmit. Nem azért mert sajnálom rá, hanem mert egyáltalán nem éri meg. Jelenleg a Humble Bundle-ban van az első rész, mindössze 10 dollárért + még egy csomó játék. :) Letölteni nem igazán szeretném torrentről, nem nagyon játszom letöltött verziókkal, bár a végeredmény úgy is az lesz hogy kipróbálom a torrentessel, s eldöntöm hogy érdemes e beruházni rá.
2015. aug. 9. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első részhez három dolog kell:

1. Az átlagosnál kicsivel jobb gép, lehetőleg Nvidia videokártyával.

2. Xbox kontroller.

3. TÜRELEM.


Sokszor hallom, hogy túl nehéz játék, ehhez képest a feleségem és a 12 éves unokaöcsém is végigjátszotta. Azoknak lesz nehéz, akik úgy ugranak neki a Dark Soulsnak, mint bármelyik másik játéknak. Itt ha leugrasz egy háztetőről vagy legyalogolsz egy hídról, meg fogsz halni. Ha ész nélkül csapkodsz a fegyvereddel, amíg elfogy a kitartást jelző csíkod, agyon fognak verni. Ha földre kerülsz, a szörnyek nem fogják hagyni, hogy felkelj, ugyanis ők nem bulizni vagy játszani akarnak veled, hanem el akarnak pusztítani.

Akik az ilyen szabályokat nem hajlandók betartani, azok csak kínlódni fognak a Dark Soulsszal, aztán meg fikázni, hogy mekkora sz*r, meg csaló játék. Pedig a DS sosem csal.

2015. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs Xbox 360 kontrollerem, de azt olvastam meglehet tanulni billentyűzettel is.

i3 4160, GTX 750 Ti, és 8 GB RAM-om van.

Türelmem van, ha a játék jó, és nem olcsó/csaló vacak.

2015. aug. 9. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Minden okkal és joggal történik, a játék saját szabályai és törvényei szerint. Minden ellenfél rendelkezik egy mozgási/támadási sémával, amit ha kitanulsz, karcolás nélkül végezhetsz velük, de ha figyelmen kívül hagysz, bedarálnak, hiába van bármilyen fegyvered és páncélod. Ha egy adott szörnyre kettőt lehet vágni, és utána vissza kell vonulni, akkor ne akard háromszor megütni, mert nem fog sikerülni. Ha videókat nézel, döbbenetesnek tűnhet, hogy a csata közepén leáll a játékos gyógyitalt inni, miközben a boss éppen el akarja taposni- pedig a fickó csak megtanulta, hogy egy ilyen támadás öt másodpercig tart, azalatt teljes biztonsággal gyógyíthat magán, és még kényelmesen ki is tud térni a melák útjából. A lidérceket semmilyen fegyver nem fogja, kivéve az átkozottakat, tehát kell keresned olyan szörnyet, ami megátkoz, utána már meg tudod ölni a lidérceket. Minden ilyen szabályt ki kell tanulnod, és hibátlanul alkalmaznod.

Érdemes-e ennyit küzdeni egy játékkal? Mindenképpen, mert egy-egy gyilkos főellenfél legyőzése olyan katartikus örömmámort tud okozni, amit 30 éves sportolói és gamer pályafutásom alatt egyszer sem éreztem. Senki sem hiszi el, amíg ki nem próbálta. A feleségem sírva keltett fel az éjszaka közepén, hogy "papi, legyőztem Ornsteint és Smough-ot, legyőztem őket!". :)

2015. aug. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán érdekesnek hangzik. :)

Egy utolsó kérdés: Milyen időközönként ment a játék?

Néha csak 20, max 30 percre tudok leülni a gép elé, ezért is kérdezem.

2015. aug. 9. 01:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Dark Souls az a játék ahol az elején egy balf4sz vagy és ahogy haladsz előre úgy fejlődsz te is. A játékot egy fejletlen karakterrel is ki lehet játszani probléma nélkül. Első kijátszásom kb 300-400 halállal járt. A második már csak 40-50 körül ( volt egy netes oldal ahol meg lehetett nézni) Ha ebben a játékban meghalsz az a te hibád! Mindig figyeld a környezetet ( plafon, falak , lukak ) és akkor kitudod kerülni a halálok 50%-át. CSAK akkor kezdj el játszani vele, ha van egy kontrollered a géphez ( ps3, xbox , bármilyen kontroller ) mert nélküle egyáltalán nem jó. Nem azért mert szarul lett portolva, hanem mert kb lehetetlen ezt a játékot egérrel és billentyűzettel játszani. A játék minden másodpercben ment. Ha meghalsz de gyorsan nyomsz egy alt+f4-et akkor is mikor visszalépsz, halottként kezdesz. Bármikor kilépsz ahogy akarsz menteni fog ( nekem is sokszor el kellett mennem ide-oda akkor szépen megálltam, alt+f4 és folytattam akkor amikor újra volt időm.
2015. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!