Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri manapság egy xbox360?

Megéri manapság egy xbox360?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz sokat költeni, és nem érdekelnek az újabb játékok akkor szerintem igen! De ha van rá pénzed és nem sajnálod akkor jobban megéri az Xbox one, ami majd visszafele is kompatibilis lesz, + még néhány újítással!
2015. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ki akarod vinni azokat amik eddig megjelentek akkor igen.

Mert ha az uj játékok érdekelnek akkor felesleges már nem jön ki kb semmi.

Max az uj TR lesz még egy nagyobb dobás. Bár az FH 2-höz mérten messze nem lesz a a minőség. (Ami persze érthető).

2015. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig nézegettem gamer gépet 270ért de inkább akkor veszek egy xboxone-t. Ps4 et nem akarok mert a wotot várom one-ra!!
2015. aug. 8. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos megéri neked egy WoT miatt venni Xbox One-t? Inkább dönts a jelenlegi játékok és a megjelenő exclusiveoktól függően, ha engem csak a WoT érdekelne akkor biztosan PC-t vennék, de te döntésed.
2015. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ha lenne one-om biztos hogy mást is kiprobálnék. :)
2015. aug. 9. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt azért számítsd bele h XO nem törhető R-GO veheted a játékokat 10-en X ezrekért / darab.

Persze a PC is drága és nincs rá GOW meg Halo... de azért ezt se felejtsd el.

2015. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha rgh-s xbx 360-t veszel nekem is az van és nagyon jo
2015. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!