Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sniper Ghost Warrior miért...

Sniper Ghost Warrior miért akadozik? FONTOS többlennt!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy miért akadozik a Sniper Ghost Warrior levettem minden low ra.

Gépem:Intel p4 3.2Ghz HT/ 2mbl2/ 800fsb.

2.75GB DDR2 ram

256mb nvidia geforce 6600 128 bit pci-e.



2015. aug. 9. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Gépem:Intel p4 3.2Ghz HT/ 2mbl2/ 800fsb.

2.75GB DDR2 ram

256mb nvidia geforce 6600 128 bit pci-e.


Emiatt.

2015. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké de akkor a fas*nak mutatja azt a telepítő ,hogy zöld minden ,proci ,ram videókártya, hdd stbstb... Mondjuk látszik ,hogy City-s játék...
2015. aug. 10. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak City-s játéknál fordul ez elő. Rendszeresen előfordul minden létező játéknál, hogy megvan a minimum rendszerigény, de nem működik a játék. A minimum csak azt jelzi, hogy ELINDUL! És nálad el is indul.

Persze ez fordítva is működik, néha kiírja hogy kevés hozzá valamelyik komponens, és mégis működik.

2015. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha értem, akkor nem értem. Volt egy ilyen gépem:Dual core 2.94 ghz 2 mag /3gb ram /1 gb amd radeon hd 6450 / és akadt rajta a Sniper Ghost Warrior 2 nagyon...és ott megvolt pedig a minimum és az ajánlott gépigény is.. ezek szerint akkor tényleg azért csinálja ezt mert city-s játék... jó nem írom le annyira a játékot mert tetszik nem rossz de akkor írjanak már egy rendes gépigényt vagy nem tudom... :D
2015. aug. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!