Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim arc hiba. Megoldás?

Skyrim arc hiba. Megoldás?

Figyelt kérdés

Skyrimban a csaj karakterem arcán furcsa hegyes kitüremkedések vannak. Modok, amikete használok:

-CBBE a testhez (:D)

-az archoz SG Female textures

-karakter generáláshoz Enchanced Character Edit


Nem tudom, mi lehet a gond, de ha állítom a csuszkákat, annyira göcsörtös lesz az arc néha, hogy az már elég zavaró. Küldenék képet róla, de valami oknál fogva nem tudja megnyitni az ingame fotókat...


2015. aug. 10. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy modok nélkül is szét csúszik-e. Ha igen, akkor valamelyikről le kell mondanod.

Nekem is volt olyan, hogy random betorzult a karakterek arca és a karakterszerkesztőben normálisan mutatta, amint leokéztam pedig szétcsúszott. Én vissza töltöttem egy régebbi mentést, nekem úgy működött.

2015. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az Enchanced Character Edittel lesz a gond, mert alapból nincs gond az arcokkal, de hát a moddal sokkal szebbeket lehet összehozni. Majd megpróbálok állítgatni rajta, hátha szebb lesz.
2015. aug. 10. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak más modok is, amikkel szép arcot lehet összehozni.
2015. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Például? Mert én leragadtam a jó öreg modoknál...
2015. aug. 10. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét nexuson, rengeteg van
2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!