Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:Go-ban Milyen csalások...

Cs:Go-ban Milyen csalások vannak? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Megnéztem egy overwatchot Cs:Go-ban és megszeretném kérdezni milyen csalások vannak amikre oda kell figyelni?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 10. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2 legfőbb:

Wall hack (wh) falon átlátás. Onnan ismerhető fel, hogy a falon át nézi az ellenfelet, esetleg egy-egy saroknál előbb lő, mint ahogy látná az enemyt.

Aim: Több fajta van, van ami feltűnőbb odaugrik a célkereszt ahol az Enemy van, van olyan ami odalő ahol az ellenség van úgy, hogy nem is néz rá.

2015. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még a radart kihagytam. Az a wh-hoz hasonló, csak nem a falon lát át hanem azt tudja, hogy az enemy hol van. Onnan tudod, hogy radarozik, ha mindig oda megy ahova az ellenség.
2015. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj de szeretem amikor a játékhoz hozzá nem értők akarják eldönteni hogy ki csal és ki nem.

Engem is már számtalanszor lecsalóztak csak mert tudok lőni, van hallásom és mivel már több ezer óra fps tapasztalatom van tudok gondolkodni...

Nyilván a feltűnő hacheket észre lehet venni, de csak mert valaki falon keresztül méri be a spotokat, hallásra ugrik az enemyre prefireben vagy csak szimplán jól sprayel és aim-el még nem biztos hogy csaló

2015. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a segítséget
2015. okt. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!