Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár kérdés Skyrimról?

Pár kérdés Skyrimról?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem meg, most éppen töltöm le. Lenne 1-2 kérdésem.

-Mennyi a maximum szint?

-Kb mennyi idő alatt lehet elérni?

Én ilyen nyilazós, sunyulós, késelős karaktert szeretnék elsőnek:

-Melyikre lenne érdemes tenni? (mana,élet,stamina)

-A perkeket elsősorban sneak, archery, light armorra tervezem. Esetleg még valami, ami hasznos egy assassinnak?



2015. aug. 11. 03:10
 1/4 anonim válasza:

Tudtommal nincs maximum szint,Az idő ami alatt elérhetsz egy nagyobb szintet az attól függ hogyan játszol, Élet-Stamina ami fontos, és ajánlom a lockpicking,enchanting, one-handed,és később a blacksmithing skillt is(Elég erős íjat lehet vele készíteni) :)

De hogy mi a jó neked azt majd megtapasztalod a későbbiekben :)

2015. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent feltolsz 100-ra, akkor pontosan 81,5-ös szintet érsz el. Viszont az új patch bevezette a legendary-rendszert.(Ha eléri a skill a 100-at, akkor resetelheted, és a perkeket visszakapod, amiket elköltöttél.)

Az illusion nagyon hasznos egy sunyulós karakternek(muffle, invisibility, silent casting stb.), és felvinni 100-ra kb. 10 perc:

Az első nagyobb városban vedd meg a Muffle spellt, és castold le sokszor.Nagyon gyorsan fogja vinni a skilledet.(Manát visszatöltheted, ha vársz 1 órát.

Jó armor assassin-nak az Ancient Shrouded Armor( https://www.youtube.com/watch?v=NKq3IIScX4M)<- így lehet megszerezni lvl1-en.

A thief-nek viszont a legjobb armor a Dragonborn dlc-ben van ( https://www.youtube.com/watch?v=vhfNFSzWPgk).

Az élet mindig hasznos, de a stamina jó íjásznak, mert stamina árán be lehet zoomolni az íjjal(perk), és jó sneak-kel, mert lehet gurulni(perk).

Ha késelsz, mindenképp szerezz egy olyan enchantolt kesztyűt, mint az ancient shrouded gloves. A kesztyűvel + 2 perkkel 30x-osat tudsz sebezni késsel hátulról(sneakelve).

2015. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én igazából egy mágia nélküli karakterre gondoltam elsőnek. Majd a következő karakternél akkor beleépítem az Illusiont is.

Még annyit, hogy kb milyen arányban kell a health/staminát növelni?

2015. aug. 11. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Assassin karakternek nem kell annyi stamina, inkább életre raknék sokat. Mondjuk 2 az életre 1 a staminára. De a magicara is raknék valamennyit, mert a restoration, clairvoyance stb elég hasznos tud lenni még egy alapvetően nem mage típusú karakternél is. Amúgy a második nagyon jól leírta ahhoz már nem tudok többet hozzáfűzni:D
2015. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!