Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb kiegészítő?

Melyik a jobb kiegészítő?

Figyelt kérdés
Leszáll az éj, vagy a nemzedékek a jobb és miért?

2015. aug. 11. 14:32
 1/5 Saavedro ***** válasza:
Ha csak a kettő közül lehetne választani, akkor inkább a Late Night. A hangszerek kapásból +4 jártasság, ehhez jön még a mixerkedés, ha jól emlékszem. Új lény (vámpír), új város (Bridgeport), újszerű játékélményt ad a hírnév-rendszer is. De használtan ezeket 1-2 ezresért szerintem meg lehet szerezni, sokat nem érdemes rájuk költeni.
2015. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok.És a nemzedékekhez nem jár hozzá új város?
2015. aug. 11. 18:11
 3/5 A kérdező kommentje:
És várom a további válaszokat.
2015. aug. 11. 18:13
 4/5 Saavedro ***** válasza:
A Generations inkább finomít az egész játékmeneten. Mindenből egy kis extra. Olyan, mint a University Life. Nem rosszabb, mint a másik tehát nem érdemes kihagyni.
2015. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a nemzedékek a jobb, mert van benne homokozó,babakocsi,trambulin meg sok más érdekes dolog. Igaz város nem jön vele de szerintem akkor is jobb. Nekem a leszáll az éjben az tetszik hogy lehet emeletes házban lakni.
2015. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!