Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V online-ban milyen "jobb...

GTA V online-ban milyen "jobb fajta", aktív magyar crew-ek vannak?

Figyelt kérdés
Jelentkezni szeretnék egy magyar szövetségbe(főképp heist-ek miatt).A méret nekem mindegy a lényeg hogy, ha kell össze tudjak kapkodni 2-3 embert egy heisthez.Melesleg lehetséges hogy, egy túl nagy klán nem jöhet számításba mert, 46-os színtű vagyok és, mikrofonom sincs.

2015. aug. 12. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gta hoc, gta place. Mikrofont szerintem szerezz valahonnan föleg ha heistezni akarsz, van olyan Crew ahol kötelező.
2015. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztába vagyok hogy valahol kötelező, ezért írtam oda hogy nincs.Melesleg már a heisteknek több mint a felét megcsináltam, leginkább a Loyalty Challenge vagy, akár a Criminal Mastermind Challenge miatt nem ártana egy crew(tudom hogy erre a játékbeli barátok is jók de, nincs kedvem egyesével gyüjtögetni őket).Meg persze azért hogy biztos lehessek benne hogy nem dob össze olyan emberekkel aki számomra nem megfelelőek.(most nem sorolom fel az indokokat).De ha tényleg nincs olyan komolyabb crew melyhez nem kell mikrofon, természetesen beszerzek egyet.
2015. aug. 13. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik platformon játszol?
2015. aug. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PC-n
2015. aug. 14. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Vagy csatlakozz valami random magyar PC-s crew-ba abból van egy pár.
2015. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!