Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3D nem 3D-s monitoron (laptopo...

3D nem 3D-s monitoron (laptopon)? Többi lent

Figyelt kérdés

Megvettem a Doom 3 BFG editiont, amiben van beépített 3D (tehát a monitornak nem kell átalakítania a képet, mert azt a játék motorja megteszi). Ha ehhez veszek egy aktív 3D szemüveget, fogom rendesen látni? Vagy normál 60 Hz-es LCD monitorról ez lehetetlen?


A 30 Hz szemenként nem zavar, ha úgy menne, hozzá vagyok szokva az alacsony FPS-hez.



2015. aug. 12. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemüveggel mennie kell, mert magát a képet húzza szét a játék. Unoka tesóimnak 10 éve volt olyan játéka, ami 3D-s volt szemüveggel, gondolhatod akkor hol volt a 3D monitor, béka popsija alatt.
2015. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Asus ROG G551JK laptopom van, GTX 850M processzorral, i5-4200H procival. Az nVidia honlap azt írja, hogy a 850M nem 3D ready, de lehet, hogy csak azért, mert nem támogat 120 Hz-et? Vagy mert önmaga nem képes 3D-t előállítani (amire, mint mondtam, nekem nincs szükségem)?
2015. aug. 12. 17:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Passzívval próbáltam, és nem működött (mily meglepő :D), megpróbálom majd aktívval is.
2015. aug. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!