Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő játékos vagyok LoL-ban....

Kezdő játékos vagyok LoL-ban. Szerintetek milyen karaktereket próbáljak ki? Melyikek a kedvencek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, melyik karakterekkel érdemes játszani, mik a kedvenceitek.

2015. aug. 12. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A heti ingyenesekkel érdemes játszani...
2015. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de a ti kedvenceitekre vagyok kíváncsi. Pl. hogy miket vettetek meg először...
2015. aug. 12. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
De minek? Játszd a heti ingyeneseket és azt vedd meg ami neked tetszik. Ne vaktában vásárolj, hogy utána derüljön ki, hogy ja hát igen, ez nekem nem is fekszik annyira.
2015. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is kipróbálnám.Akkor máshogy teszem fel a kérdést: Kik a kedvenc LoL karakteretek?
2015. aug. 12. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

attól függ hol szeretsz játszani... d még mindig az egyik legjobb Lux =)

bér egy 0 skill agyonveri, de attól még egyik legfunabb _D

2015. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én először megvettem Yasuot nem próbáltam heti ingyenesként csak úgy megvettem mert tetszett maga a karakter meg a skilljei.. Az elején nehezen ment vele de 2 nap alatt belejöttem és most is a kedvenc karakterem...
2015. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viszonylag én is kezdő vagyok még, most tartok a 20. szinten. Íme az én kedvenceim. :)


Top: Garen, Nautilus

Mid: Heimerdinger, Talon, Lissandra

Adc: Jinx, Ashe, Varus, Teemo

Support: Tresh, Taric, Tahm Kench, Braum

Jungle: Master Yi, Rek'sai, Rengar


És vannak akiket még nem próbáltam ki.

2015. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zyra, mert kihívás vele midezni, nem pedig lefejelem a billentyűzetet, és killem van. Senki sem tudja, hogyan kell ellene midezni (Gold alatt, ahol én is szenvedek), mert eléggé elfeledett, és kiesett a metából. Yasuókat jól meg lehet vele szivatni, szeretem.
2015. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jinxet vettem meg először. amikor elkeztem pont ingyenes volt . nagyon tetszett amikor kipróbáltam, ezért ezt vettem meg legelőször Utána ami nagyon megfogott az morgana és lux. egyszerűen nem tudom magam rávenni hogy mással játsszak. talán még kayle egy igazán jó karakter.
2015. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, Jinxet és Luxot én is szeretem
2015. aug. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!