Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assetto Corsa, vagy Project...

Assetto Corsa, vagy Project CARS? Mik szólnak ellenük, és mellettük?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a játékok megjelenése óta vitatéma, és nem is szeretnék hosszadalmas vitát indítani arról, hogy melyik a jobb, melyik az egyértelmű győztes. Leginkább érvekre vagyok kíváncsi, hogy miben jobb az egyik a másiknál, miben tud többet a kettő közül bármelyik is. A "Project CARS egy sz@r" és "az Assetto Corsa egy sz@r" típusú véleményekre nem igazán vagyok kíváncsi. Tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek megvan a maga ízlése, és a személyes tapasztalatok is érdekelnek.


Olyanok is írjanak bátran, akik csak az egyiket próbálták, mindenféle vélemény, tapasztalat érdekel.



2015. aug. 12. 20:46
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem csak a Project CARS van meg,az Asetto Corsa nincs,videókat láttam az Asetto Corsaról,és úgy láttam,mintha gyérebb lenne a környezet,kevesebb objektum van a mapon,mint a Project CARS-ban,(igaz az nem mostani videó volt).


Ami nekem tetszik a Project CARS-ban:

-nagyon sok kormányt támogat,személy szerint nekem Logitech Driving Force GT-m van,nagyon jól be lehet kalibrálni

-gyönyörű grafika,egyszerűen még csak 1 hete van meg a játék,de le vagyok nyűgözve a grafikától

-játékmenet,nagyon tetszik,élvezhető,de az annyira nem,amikor elkezd csúszkálni az autó,mint malac a jégen,de ha nem mész 200-zal a kanyarban,akkor nem csúszik ki

-coop,multiplayer

-az időt,időjárást is személyre lehet szabni


biztos vannak még pozitív dolgok a játékban,csak most ennyi jutott eszembe hirtelen


Én csak ajánlani tudom.

2015. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az idő, és időjárás testreszabásában milyen lehetőségeid vannak? Illetve ha esetleg próbáltál más autós játékokat, szimulátorokat, azokhoz képest mennyire tűnik realisztikusnak?
2015. aug. 13. 22:51
 3/7 anonim válasza:

Az időt 0-24-ben bármikorra be lehet állítani,az időjárásnak esős,köd,vihar(megjegyzem,ami gyönyörű)napos,még van pár,de sajnos,ha jól tudom,(nem vettem észre legalábbis)más évszakot nem lehet beállítani,de ezt fixen nem mondom,mert csak gyorsan átsuhantam rajta,nem mentem bele mélyen.Amibe még nem mentem bele,az autót is testre lehet szabni,gondolok erre:féknyomás,milyen erőssen fékezzen pl.


Őszintén,én ezt találtam a legrealisztikusabbnak(nem nagyon volt még szimulátor,autós/versenyzős játékom,az igaz,de volt:Grid,Euro Truck Simulator 2(igaz ez nem versenyzős),Need for Speed:Hot Pursuit.Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az AC inkább szimulátor.
2015. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően a Project CARS is. Igaz, ezzel kapcsolatban rosszul fogalmaztam meg a leírást, mert gyakorlatilag mindenhol "következetesen" játékot írtam, valójában persze tudom, hogy szimulátorokról van szó.
2015. aug. 22. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami engem ázhúzott az AC-hoz, az a szimulátor és a modolhatóság. PC-hez a patchekkel érkezik néha autó és annyi.
2015. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiért én a project cars-t választanám az az hogy hogy abban a kormányt autómatikusan és tökéletesen minden autóhoz beállítja az Asettoban nagyon nehéz pontosan úgy beállítani hogy az reális legyen ha a te kormányodnak más az áttéte mint a játékon belülinek és ezáltal azt vettem észre hogy minden autóhoz külön kéne beállítanod
2015. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!