Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell ilyenkor csinálni...

Mit kell ilyenkor csinálni skyrimben?

Figyelt kérdés

Van az a rész ahol fel kell menni a hegyre és ott kell sárkány üvölteni,azt írta hogy nyomjam meg a z-t és akkor üvölt de nem reagál.

Ilyenkor mi van?



2015. aug. 13. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Paranthauxot kell leüvölteni, vagy a sárkányt üvölteni alatt szimpla üvöltést értesz? A hegyen a szerzetesek megmondják hová állj és onnan kell csinálni, ha nem ott vagy menj oda. Lehet, hogy nem a jó shout van kiválasztva, azt is nézd meg. Meg, hogy nem kell e aktiválni egy sárkány lélekkel. Ha sehogy se megy tölts vissza egy régebb mentést.
2015. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sárkány léleknél nekem nullát ír a shout viszont nem tudom mi,magyarositva játszom a játékot.
2015. aug. 13. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ordítás/üvöltés. És pontosan akkor hol vagy a hegyen? Mert egy sárkánynál vagy a szerzeteseknél lehetsz. Melyik?
2015. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annál a résznél vagyok amikor kapok magam mellé egy testőrt és fel kell mennem valami szürke szakkáluakhoz(nézzed el nekem ha hülyeséget írok)aztán két szerzetes fizimiskájú ember mondja hogy

hogy ordítsak és nyomom a z-t és semmi.

2015. aug. 13. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor még nem a sárkány. Szürkeszakállúak azok akikre én szerzeteskén utaltam, de akkor így fordították. Még csak azt akarják megtudni, hogy tényleg te vagy e a kiválasztott és azért akarják, hogy ordíts, vagy tanítottak valamit és azt kérik számon? 1. eset: Bemész a menübe(ahol szintet is lépsz) csak nem fel, hanem balra és ott az ordításoknál kiválasztod az ádáz erőt (remélem így fordították) Ha ez megvan akkor z ha azt mondja z az ordítás. Ha a 2., akkor menj bele abba az írásba ami a földön van és bizonyosodj meg róla, hogy megtanultad, aztán ha megvan és szólnak állj oda ahová mondják és akkor csináld. Ha egyik se működik akkor régebbi mentés.
2015. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elsőt már ez előtt is próbáltam és nem megy,az közre játszhat benne hogy nincs sárkány lelkem?
2015. aug. 13. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg már kell legyen, mert megöltél már sárkányt. Meg ennek az ordításnak már meg kéne lenni. Az első részének legalábbis.
2015. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csori96 ***** válasza:
Az angol billentyűzeteken az Y helyén van a Z billentyű. Mivel neked valószínűleg magyar nyelvű billentyűzeted van, ezért Y-t kell nyomnod. A másik lehetőség, hogy a beállításokban megváltoztatod a billentyűkiosztást.
2015. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta megoldódott a probléma át kellett állítanom a h betűre,természetesen ment a pozitív értékelés.
2015. aug. 14. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!